بررسی تخصصی

اگر اپل یک گرامافون طراحی می‌کرد، احتمالاً این شکلی بود

سر جونی آیو، مدیر سابق طراحی اپل، آخرین پروژه خود را فاش کرد، همکاری با برند صوتی بریتانیایی Linn برای طراحی نسخه پنجاهمین سالگرد صفحه گردان Sondek LP12.

گرامافون jony ive2
دستگاه ضبط لوکس 60000 دلاری اولین پروژه سخت افزاری غیر اپل است که از زمانی که او و چهار همکار دیگرش در سال 2019 شرکت را ترک کردند و شرکت طراحی LoveFrom را تاسیس کردند، شناخته شده است.

قطعه ممتاز فناوری صوتی دارای بسیاری از ویژگی‌های کلاسیک یک محصول مورد تایید Ive است، تا لبه‌های صاف، عناصر دایره‌ای، و زیبایی‌شناسی خنثی و مینیمالیستی.

صحبت کردن با شرکت سریع، آیو گفت که در طول سال ها چندین محصول لین را داشته است و توضیح داد که “موسیقی همیشه برای من بسیار مهم بوده است.” او ادامه داد:

بنابراین می‌توانید تصور کنید، فکر می‌کنم اولین پخش‌کننده موسیقی که طراحی کردم، اولین آی‌پاد بود و سفری را با نسل‌های مختلف آی‌پاد و چندین AirPods و لوازم جانبی موسیقی آغاز کرد. .. خیلی سال از اولین بازدیدم از کارخانه می گذرد.”

آیو LP12-50 را به عنوان “پروژه ای بسیار ملایم و متواضع برای ما توصیف می کند که واقعاً انگیزه عشق و احترام ما به لین بود.” در واقع، با توجه به شرکت سریع، LoveFrom کار را تکمیل کرد حرفه ای، و هیچ قرارداد یا ترتیبات مالی دیگری با شرکت ندارد.

میز گردان jony ive1
آیو به وب سایت گفت: «درصد قابل توجهی از کار ما وجود دارد که صرفاً به عشق انجام آن انجام می دهیم.

از زمانی که اپل را ترک کرده و LoveFrom را تاسیس کرده‌اند، آیو و طراح همکار مارک نیوسون، یک تایپ فیس، نشانی برای تاج‌گذاری پادشاه چارلز سوم و یک دماغ دلقک قرمز برای موسسه خیریه بریتانیایی Comic Relief طراحی کرده‌اند.

اپل در سال 2019 اعلام کرد که آیو به فعالیت در زمینه طراحی در اپل ادامه خواهد داد و یکی از مشتریان اصلی LoveFrom خواهد بود. به عنوان مثال، طبق گزارش ها، آیو در ساخت iMac 2021 نقش داشته است. مشخص نیست که LoveFrom از آن زمان با اپل کار کرده است یا خیر، و این شرکت طراحی تمایل دارد مشخصات خود را پایین نگه دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا