بررسی تخصصی

بررسی اپل واچ سری 8 و SE 2: ارتقاهای بسیار افزایشی

اپل واچ سری 8 و نسل دوم اپل واچ SE قرار است جمعه 16 سپتامبر عرضه شود و پیش از موعد، اولین بررسی های دستگاه ها اکنون توسط نشریات رسانه ای منتخب و کانال های یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است.

f1662570472
هر دو مدل جدید در مقایسه با اپل واچ سری 7 و اپل واچ اصلی SE ارتقا یافته اند.

ویژگی های جدید هر دو مدل شامل تراشه S8، تشخیص تصادف خودرو و رومینگ بین المللی است. با توجه به اینکه تراشه S8 دارای پردازنده مشابه با تراشه های S7 و S6 است، سری 8 در مقایسه با سری 7 یا سری 6 پیشرفت قابل توجهی در عملکرد ندارد، اما اپل واچ SE جدید تا 20 درصد سریعتر از نسخه اصلی است. .

سری 8 همچنین به یک سنسور دما جدید برای کمک به ویژگی ردیابی سیکل قاعدگی موجود مجهز شده است، در حالی که اپل واچ SE نسل دوم دارای قاب های پشتی جدید با رنگ های مشابه و قیمت اولیه 249 دلاری است، در مقابل 279 دلار برای نسخه اصلی. قیمت سری 8 از 399 دلار شروع می شود که نسبت به سری 7 تغییری نکرده است.

هر دو مدل تحت الشعاع ساعت کاملا جدید اپل واچ اولترا قرار گرفته اند که قرار است جمعه آینده، 23 سپتامبر با قاب تیتانیومی بزرگتر 49 میلی متری، نمایشگر بزرگتر، طراحی مستحکم تر، دکمه اکشن قابل تنظیم، باندهای جدید طراحی شده برای فضای باز عرضه شود. ، مقاومت در برابر آب تا عمق 100 متری و بیشتر. اپل واچ اولترا ۷۹۹ دلار قیمت دارد.

ما بررسی های مکتوب و ویدیویی سری 8 و SE جدید را در زیر گردآوری کرده ایم.

آستانهویژگی جدید سنجش دما در سری 8 Victoria Song برای تخمین های تخمک گذاری گذشته نگر و انحراف چرخه قاعدگی:

در مورد دقت، گفتن آن کمی سخت است، زیرا من فقط یک هفته است که سری 8 را دارم. من داده های دمایی دو چرخه را ندارم و فقط یک خط پایه ایجاد کرده ام. برای چند شبی که داده‌های دما را دارم، با این حال، تا حد زیادی با چیزی که در حلقه Oura دریافت کردم مطابقت دارد. به عنوان مثال، دو شب پیش، حلقه Oura گفت دمای بدن من 0.5 درجه بالاتر از حد طبیعی است، در حالی که سری 8 گفته بود که دمای بدن من 0.41 درجه بالاتر است.

سونگ همچنین در مورد عمر باتری سری 8 اظهار نظر کرد:

هشدار منصفانه: فعال کردن حالت کم مصرف به طور جادویی باعث عمر باتری چند روزه شما نمی شود، و من هرگز 36 ساعت کامل را نداشتم. با استفاده منظم و بدون حالت کم مصرف، سری 8 من حدود 24 ساعت قبل از اینکه نیاز داشته باشم آن را روی شارژر بچسبانم، طول کشید. حالت کم مصرف عمدتاً یک راه خوب برای دریافت مقداری آب اضافی بود تا بتوانم به خانه برگردم یا زمانی که فراموش کردم قبل از خروج باتری را شارژ کنم، آخرین مایل یک مسیر طولانی را پشت سر بگذارم.

EngadgetCherlynn Low تأیید کرد که نسل دوم Apple Watch SE عملکردی برابر با سری 8 دارد زیرا هر دو مدل دارای تراشه یکسان هستند:

در غیر این صورت، Watch SE امسال در واقع همان پردازنده سیستم در یک بسته (SiP) را با سری 8 400 دلاری و همچنین یک شتاب‌سنج با گرما بالا دارد که تشخیص تصادف را ممکن می‌کند. در زمان من با آن، SE بدون تعجب، به همان اندازه سری 8 پاسخگو بود، تمرینات را شروع کرد و اسکن ضربان قلب را در همان زمان انجام داد.

فیلم های

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا