بررسی تخصصی

گزینه های رنگ برای همه مدل های اپل واچ سری 8: هر آنچه می دانیم

اپل واچ سری 8 قرار است در مجموعه‌ای از گزینه‌های رنگی تازه موجود در تمام پوشش‌های موجود در دسترس باشد. شایعه اصلی در مورد گزینه های رنگ اپل واچ سری 8 از اطلاعاتی است که توسط افشاگری معروف به «ShrimpApplePro» در اوایل سال جاری به اشتراک گذاشته شد.

ساعت اپل سری 7 رنگ آلومینیومی yellowbg
به‌طور کلی، انتظار می‌رود اپل واچ سری 8 در تعداد رنگ‌های کاهش‌یافته قابل توجهی در دسترس باشد و طبق گزارش‌ها، سه نسخه اپل واچ سری 7 متوقف می‌شوند. برخلاف سری آیفون 14 که گفته می‌شود با رنگ کاملاً جدید بنفش به بازار می‌آیند، انتظار نمی‌رود اپل واچ سری 8 نسبت به سال‌های گذشته گزینه‌های رنگی کاملا جدیدی دریافت کند.

شایعه شده است که اپل واچ سری 8 دارای تراشه «S8»، سنسور دمای بدن برای ردیابی خواب و برنامه ریزی بهبود باروری و حالت کم مصرف برای افزایش عمر باتری است.

اپل واچ سری 8 (آلومینیوم)

طبق اطلاعات، اپل واچ سری 8 آلومینیومی رنگ آبی و سبز سری 7 را از بین می برد و محصول (قرمز) را به تنها گزینه غیر خنثی موجود در اپل واچ تبدیل می کند.


اپل واچ سری 7

  • نیمه شب
  • نور ستاره
  • محصول (قرمز)
  • آبی
  • سبز

اپل واچ سری 8

  • نیمه شب
  • نور ستاره
  • محصول (قرمز)
  • نقره

این شایعه همچنین حاکی از آن است که اپل پایان نقره ای اپل واچ سری 6 و پیش از آن را احیا خواهد کرد. پس از معرفی اپل واچ سری 7 در سال گذشته، گزینه های رنگی دستگاه مورد انتقاد برخی از مشتریان و کارشناسان در شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

با اپل واچ سری ۷، اپل رنگ نقره‌ای و طلایی را با Starlight و Space Grey را با Midnight جایگزین کرد – تغییری که به طور همزمان در آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ ایجاد شد. Starlight خشم خاصی را به خود جلب کرد، به طوری که برخی از طرفداران گزینه نقره ای قبلی از Starlight به دلیل گرم بودن بیش از حد انتقاد کردند، در حالی که برخی از طرفداران Gold آن را بیش از حد اشباع شده دیدند.

از آن زمان، اپل گزینه‌های رنگ نقره‌ای را در نسخه‌های جدید آی‌پد ایر و آی‌پد مینی با استارلایت عوض کرد، که منجر به این گمانه‌زنی شد که آلومینیوم نقره‌ای تنها با دستگاه‌های «پرو» مانند آی‌پد پرو و ​​مک‌بوک پرو در دسترس خواهد بود. ظاهراً با عرضه M2 MacBook Air که در رنگ‌های Midnight، Starlight، Space Grey و Silver عرضه می‌شود، این عدم قطعیت به پایان رسید و طرفداران همه این سایه‌های خنثی‌تر را خشنود کرد.

در حالی که منتقدان Starlight ممکن است از بازگشت نقره‌ای خشنود باشند، اما طرفداران Space Grey ممکن است در مورد Apple Watch Series 8 خوش شانس نباشند، زیرا هیچ شایعه‌ای مبنی بر بازگشت آن سایه رنگ خاص در سال جاری وجود ندارد.

اپل واچ سری 8 (فولاد ضد زنگ)

ساعت اپل سری 7 رنگ استیل ضد زنگ


شایعه شده است که اپل اپل واچ سری 8 استیل ضد زنگ را در سه رنگ مشابه با سری 7 عرضه می کند: طلایی، نقره ای و گرافیت – همان انتخابی از روکش های فولادی ضد زنگ که این شرکت اکنون برای دو نسل متوالی اپل واچ ارائه کرده است.

طلا همیشه پایه اصلی سری اپل واچ های فولادی ضد زنگ نبوده است، زیرا پایان فقط با اپل واچ سری 4 معرفی شده است. بنابراین، طرفداران طلایی و برخی از مشتریانی که دارای بند اپل واچ با تزئینات طلایی هستند ممکن است از شنیدن آن خوشحال شوند. طبق گزارش‌ها، هنوز یک اپل واچ سری 8 از جنس استنلس استیل طلایی وجود خواهد داشت، به خصوص که هیچ نشانه‌ای از بازگشت مدل آلومینیومی طلایی در سال جاری وجود ندارد.

اپل واچ سری 8 “پرو” (تیتانیوم)

ساعت اپل سری 7 تیتانیوم

انتظار می‌رود اپل امسال یک مدل اپل واچ رده بالا با طراحی کاملاً مقاوم، نمایشگر پنج تا هفت درصد بزرگ‌تر، باتری بزرگ‌تر برای افزایش زمان تمرین و احتمالاً صفحه‌نمایش تخت عرضه کند.

مانند مدل‌های Apple Watch Edition در سال‌های اخیر، انتظار می‌رود این نوع جدید اپل واچ دارای بدنه‌ای از تیتانیوم باشد. در حال حاضر، اطلاعات خاصی در مورد اینکه این اپل واچ رده بالا با چه رنگ‌هایی می‌تواند در دسترس باشد، وجود ندارد.

تنها نشانه ای که در مورد روکش دستگاه وجود دارد، مربوط به مدل های تیتانیومی Apple Watch Edition است که در رنگ مشکی فضایی و تیتانیوم طبیعی موجود هستند، اما ممکن است اپل بتواند گزینه های رنگی کاملا متفاوتی را برای این دستگاه رده بالا ارائه دهد.

شایعات گزینه رنگ

شایعات گزینه رنگ معمولاً ناحیه ای با دقت پایین برای شایعات اپل هستند، زیرا احتمالاً گزینه های رنگی نسبتاً دیر در فرآیند توسعه محصول اپل انتخاب می شوند. سال گذشته، Max Weinbach و وب‌سایت تجارت الکترونیک اوکراینی KTC اعلام کردند که آیفون 13 مینی و آیفون 13 در رنگ‌های مشکی، آبی، بنفش، صورتی، سفید و PRODUCT (قرمز) در دسترس خواهند بود، در حالی که آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 Pro‌ Max در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای، طلایی و برنزی در دسترس خواهد بود. گزینه های رنگ بنفش، مشکی و برنزی ظاهر نشدند، در حالی که سایه جدید واقعی سیرا آبی تا حد زیادی غیرمنتظره بود.

ShrimpApplePro، افشاکننده گزینه های رنگی ادعایی سری 8، شهرت فزاینده ای در جامعه شایعات اپل دارد و اولین نگاهی به آرایه دوربین True Depth، حاشیه های نازک تر و ابعاد دقیق آیفون 14 پرو ارائه می دهد. شایان ذکر است که در میان شایعات در مورد طراحی با لبه های صاف، ShrimpApplePro درست گفته اپل واچ سری 7 دارای طراحی گردی مانند اپل واچ سری 6 خواهد بود، اما با حاشیه های نمایشگر نازک تر. این ممکن است اطلاعات افشاکننده را معتبرتر کند، اما تنها زمان نشان می‌دهد که مدل‌های Apple Watch Series 8 در چه رنگ‌هایی در دسترس خواهند بود.

انتظار می رود اپل در رویدادی در روز چهارشنبه 7 سپتامبر در کنار مدل های آیفون 14 از اپل واچ سری 8 رونمایی کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد گزینه‌های رنگی ‌آیفون 14، به راهنمای دقیق «همه آنچه می‌دانیم» ما مراجعه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا