بررسی تخصصی

Apple Watch Ultra Unboxing و Hands-On

این روز رسمی معرفی جدیدترین و بهترین محصول اپل، Apple Watch Ultra است. ما یکی از ساعت‌های جدید را انتخاب کردیم تا ویژگی‌ها را بررسی کنیم و آن را با اپل واچ سری 8 مقایسه کنیم تا ببینیم آیا ارزش ارتقا را دارد یا خیر.

اپل واچ اولترا بزرگ‌ترین ساعت اپل تا به امروز است که اندازه آن 49 میلی‌متر است که 4 میلی‌متر کامل نسبت به 45 میلی‌متر اپل واچ سری 8 است. بسته به اندازه مچ دست شما می تواند بزرگ به نظر برسد، به علاوه ضخیم تر از آن چیزی است که انتظار دارید. اگر می‌توانید به راحتی یک ساعت اپل 45 میلی‌متری بپوشید، اپل واچ اولترا ممکن است خیلی بزرگ‌تر به نظر نرسد، اما بالاتر قرار دارد.

این ساعت از اپل واچ سری 8 45 میلی‌متری سنگین‌تر است، اما نه آنقدر که فوق‌العاده قابل توجه باشد. از یک اپل واچ 41 میلی متری، ممکن است خیلی بزرگ به نظر برسد، اما این به ترجیحات شخصی بستگی دارد. اپل می‌گوید Ultra برای مچ‌هایی به اندازه 130 میلی‌متر مناسب است.

اپل واچ ultra 2 1
اپل نوارهای ناهمواری را برای اپل واچ اولترا طراحی کرد و ما حلقه‌های آلپاین و بند اقیانوس را انتخاب کردیم. حلقه آلپاین شبیه حلقه اسپورت است، اما دارای دو لایه و بافتی مشابه باندهای بافته شده در حال حاضر متوقف شده است. Ocean Loop نوعی باند ورزشی برآمدگی است که کشش دارد.

در مورد مجموعه ویژگی‌ها، اپل اپل واچ اولترا را برای «ماجراجویان و کاوش‌گران» طراحی کرده است، بنابراین گزینه‌های نیمه ویژه‌ای دارد که کاربر معمولی ممکن است مانند یک برنامه عمق برای غواصی نیازی به دسترسی به آنها نداشته باشد. برنامه جدید Compass با گزینه تنظیم Waypoints و استفاده از Backtrack در صورت گم شدن، جذابیت جهانی بیشتری دارد، که حتی برای پیاده روی های معمولی نیز مفید است. آژیر داخلی که در انحصار Ultra است به طرز شگفت آوری بلند است و این پتانسیل را دارد که حتی در مناطق شهری نیز مفید باشد.

اپل واچ اولترا 3


صفحه WayFinder اپل واچ اولترا اطلاعات زیادی را با فضایی برای هشت عارضه ارائه می‌کند و حالت تاریکی که چهره را به رنگ قرمز نشان می‌دهد گزینه‌ای است که آرزو می‌کنیم برای صفحه‌های ساعت بیشتر در دسترس باشد.

اپل واچ اولترا 5


اپل یک دکمه نارنجی بزرگ به کنار Apple Watch Ultra اضافه کرد که دکمه Action نام دارد و می‌توانید آن را به ویژگی‌های Ultra مختلف برای دسترسی سریع حتی زمانی که دستکش در دست دارید نگاشت کنید. می‌تواند تمرین‌ها را راه‌اندازی کند، نقطه‌های بین راه را در برنامه قطب‌نما تعیین کند، میانبرها را فعال کند، چراغ قوه را روشن کند و موارد دیگر.

اپل واچ اولترا 4


Digital Crown همچنین با برجستگی‌های بزرگ‌تر در دسترس‌تر شد که استفاده از آن را در هنگام دستکش آسان‌تر می‌کند، و کیفیت بلندگو با افزودن بلندگوهای اضافی افزایش یافته است.

اپل واچ اولترا 6


با توجه به مجموعه ویژگی‌هایی که ارائه می‌کند، اپل واچ اولترا به‌طور شگفت‌انگیزی مقرون به صرفه است، به خصوص زمانی که شایعات قیمت احتمالی آن را نزدیک به 1000 دلار اعلام کرده بودند. حتی اگر به طور منظم در بیرون از ماجراجویی نیستید، ‌Apple Watch Ultra گزینه‌هایی دارد که داشتن آن‌ها برای هر موردی خوب است، بنابراین اگر متناسب با مچ دست و سبک زندگی شما باشد، ممکن است ارزش آن را داشته باشد.

اپل واچ اولترا دارید؟ نظر خود را در نظرات با ما در میان بگذارید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا