بررسی تخصصی

اپلیکیشن هواشناسی اپل اکنون اعلان‌های بارش ساعت بعد را در آیفون در استرالیا ارائه می‌کند

بر اساس سند پشتیبانی اپل به‌روزرسانی شده، کاربران آیفون در استرالیا اکنون می‌توانند پیش‌بینی‌ها و اعلان‌های بارش ساعت آینده را از برنامه Weather دریافت کنند.

ویژگی پیش بینی باران
در این سند آمده است: «پیش‌بینی‌های بارش در ساعت آینده و اعلان‌های بارش برای استرالیا، ایرلند، بریتانیا و ایالات متحده در دسترس است. “اطلاعات توسط اپل با استفاده از داده های خدمات هواشناسی ملی ارائه شده است.”

اپل می‌گوید پیش‌بینی‌های بارش در ساعت آینده «هیپرمحلی» و «تا دقیقه» است. اپلیکیشن Weather می‌تواند برای کاربران آیفون در صورتی که در یک ساعت آینده باران ببارد یک اعلان فشار ارسال کند و نشان می‌دهد که در دقیقه چقدر باران انتظار می‌رود. این ویژگی از زمان عرضه iOS 14 در سال 2020 در ایالات متحده در دسترس بوده است.

اپل پس از دستیابی به برنامه هواشناسی Dark Sky در سال 2020، برنامه Weather خود را با چندین ویژگی جدید اصلاح کرد. اپل در 1 ژانویه Dark Sky را تعطیل کرد و دارای یک سند پشتیبانی است که توضیح می دهد چگونه کاربران سابق می توانند به برنامه Weather تغییر مکان دهند.

اپل می‌گوید: «ویژگی‌های Dark Sky در Apple Weather ادغام شده‌اند. “Apple Weather پیش بینی های هایپرمحلی را برای مکان فعلی شما ارائه می دهد، از جمله بارش در ساعت بعد، پیش بینی ساعتی برای 10 روز آینده، رادار با وضوح بالا و اعلان ها.”

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا