بررسی تخصصی

صفحه رویداد WWDC 2022 اپل دارای کارت های معاملاتی AR متحرک است

سی و سومین کنفرانس سالانه توسعه دهندگان در سراسر جهان قرار است با سخنرانی اصلی دوشنبه آینده آغاز شود و این رویداد اکنون در وب سایت رویدادهای اختصاصی اپل نمایش داده می شود. مانند بسیاری از رویدادهای اپل، اگر از صفحه آیفون یا آی پد بازدید کنید، می توانید یک تخم مرغ عید پاک واقعیت افزوده تعاملی را ببینید.

کارت های معاملاتی wwdc
برای WWDC 2022، اپل بسته ای از کارت های معاملاتی ایجاد کرده است که می توانید آنها را در واقعیت افزوده مشاهده کنید. پس از قرار دادن روی یک سطح با استفاده از رابط AR، می‌توانید روی بسته کارت ضربه بزنید تا باز شود و مجموعه‌ای از چهره‌های رنگارنگ Memoji را ببینید.

با ضربه زدن روی یکی از سه کارت موجود، آن را برگردانده تا بتوانید کاراکتر Memoji را با جزئیات بیشتری ببینید و اگر آن را بکشید، می‌توانید برای مشاهده سایر گزینه‌ها به کارت‌ها برگردید. این یکی از جزئیات بیشتر تجربیات تعاملی AR است که اپل برای یکی از رویدادهای خود طراحی کرده است، زیرا بسیاری از آنها فقط لوگوهای خلاقانه اپل را ارائه کرده اند.

برای دیدن تخم مرغ عید AR، وب سایت رویدادها را باز کنید و روی Memojis ضربه بزنید. از آنجا، می توانید اطراف خود را اسکن کنید تا بسته کارت را در عمل مشاهده کنید، یا می توانید آن را در حالت “Object” مشاهده کنید تا بدون نیاز به پیمایش در محیط فیزیکی، تصویر واضح تری از ظاهر آن به دست آورید.

WWDC 2022 در ساعت 10 صبح روز دوشنبه 6 ژوئن به وقت اقیانوس آرام آغاز خواهد شد. این رویداد علاوه بر پخش در یوتیوب، از طریق صفحه وب رویدادها و در برنامه Apple TV قابل مشاهده است. اگر نمی‌توانید تماشا کنید، می‌توانید آن را تنظیم کنید MacRumors وبلاگ زنده در سایت یا ما را دنبال کنید حساب توییتر MacRumorsLive.

این رویداد شاهد معرفی نرم‌افزارهای جدید از جمله iOS 16، iPadOS 16، watchOS 9، macOS 13 و tvOS 16 خواهد بود، به‌علاوه این احتمال وجود دارد که شاهد سخت‌افزار جدیدی مانند MacBook Air باشیم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا