بررسی تخصصی

AppleDB پایگاه داده مفیدی از دستگاه‌های اپل، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار، نسخه‌های میان‌افزار و موارد دیگر ارائه می‌دهد.

AppleDB که در سال 2022 راه اندازی شد، یک منبع مفید است که پایگاه داده ای از دستگاه های اپل، به روز رسانی های نرم افزار، نسخه های سیستم عامل و موارد دیگر را ارائه می دهد. این وب‌سایت اخیراً با تمام نسخه‌های macOS و نسخه‌های بتا که به Mac OS X Tiger در سال 2005 بازمی‌گردد، به‌روزرسانی شده است.

AppleDB
AppleDB بیش از 4000 نسخه نرم افزار و سیستم عامل را برای طیف گسترده ای از محصولات اپل، همراه با شماره مدل، شناسه مدل، مشخصات فنی، تاریخ انتشار و اطلاعات دیگر فهرست می کند. این شامل نسخه‌های iOS، iPadOS، macOS، watchOS، tvOS، visionOS، و نسخه‌های نرم‌افزار HomePod به همراه میان‌افزار لوازم جانبی مانند AirPods، Beats، استودیو نمایشگر و Pro Display XDR، AirTag، لوازم جانبی MagSafe و موارد دیگر می‌شود.

پایگاه داده همچنین نسخه‌های bridgeOS را برای تراشه‌های امنیتی T1 و T2 در مک‌های مبتنی بر اینتل، نسخه‌های Xcode، نسخه‌های Safari Technology Preview و موارد دیگر فهرست می‌کند.

اگر از علاقه مندان به اپل هستید، AppleDB ارزش نشانک گذاری را دارد و پایگاه داده به مرور زمان با اطلاعات اضافی به روز می شود، مانند نسخه های نرم افزاری برای Mac های مبتنی بر PowerPC. عموم مردم می توانند با ارائه یک درخواست کشش در GitHub، با تمام اطلاعات مورد بررسی، به پایگاه داده کمک کنند. وب سایت دارای سرور Discord و یک حساب توییتر جایی که کاربران می توانند با انجمن چت کنند و آخرین به روز رسانی ها را بخوانند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا