بررسی تخصصی

بهترین تخفیف‌های هفته اپل: شارژرهای MagSafe 25% تخفیف همراه با فروش در iPad Mini و موارد دیگر دریافت می‌کنند.

بهترین معاملات این هفته مربوط به اپل شامل بازگشت 25 درصد تخفیف شارژرهای MagSafe در Verizon، قیمت های پایین همیشه در iPad mini 6 و تخفیف های نادر در M2 MacBook Pro 13 اینچی است. Expercom همچنین فرصتی برای صرفه جویی در تبلت های نسل قبلی M1 iPad Pro در فروش دارد که هفته آینده به پایان می رسد.

Hero0013 - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: شارژرهای MagSafe 25% تخفیف همراه با فروش در iPad Mini و موارد دیگر دریافت می‌کنند.توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

شارژر MagSafe

magsafe blue - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: شارژرهای MagSafe 25% تخفیف همراه با فروش در iPad Mini و موارد دیگر دریافت می‌کنند.

 • چه معامله است؟ شارژرهای MagSafe 25 درصد تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ Verizon
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

Verizon این هفته با صرفه جویی در سه گانه لوازم جانبی شارژ MagSafe اپل، از جمله تخفیف هایی که از تعطیلات ردیابی نکرده بودیم، بازگشت. تو می توانی 25 درصد صرفه جویی کنید در شارژرهای MagSafe با این فروش، و نیازی به کوپن نیست. می توانید دریافت کنید شارژر MagSafe برای 29.99 دلار، از 39.00 دلار کاهش یافته است. را شارژر MagSafe Duo به پایین است 96.74 دلار، از 129.00 دلار؛ و بسته باتری MagSafe به پایین است 74.24 دلار، از 99.00 دلار.

M1 iPad Pro

ipad pro blue - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: شارژرهای MagSafe 25% تخفیف همراه با فروش در iPad Mini و موارد دیگر دریافت می‌کنند.

 • چه معامله است؟ تا 220 دلار از M1 iPad Pro تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ Expercom
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

Expercom این هفته فروش جدیدی را با تمرکز بر مدل های آیپد پرو نسل قبلی آغاز کرد و تا 220 دلار تخفیف در M1 11 اینچی آیپد پرو از سال 2021 ارائه کرد. این فرصت خوبی برای صرفه جویی در هزینه یک تبلت رده بالای اپل است، به ویژه با توجه به اینکه مدل‌های آیپد پرو ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ اکثریت قریب به اتفاق ویژگی‌های خود را به اشتراک می‌گذارند.

راهنمای فوکوس iOS 16: ویژگی های جدید حالت فوکوس اپل
>

آیپد مینی 6

ipad mini blue - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: شارژرهای MagSafe 25% تخفیف همراه با فروش در iPad Mini و موارد دیگر دریافت می‌کنند.

 • چه معامله است؟ تا 109 دلار از iPad mini 6 تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

توجه: تا زمان تسویه حساب، قیمت معامله را مشاهده نخواهید کرد.

توجه: تا زمان تسویه حساب، قیمت معامله را مشاهده نخواهید کرد.

در اواسط هفته آمازون تخفیف تقریباً همه مدل‌های آی‌پد مینی ۶ را آغاز کرد و برخی از آن‌ها هنوز در دسترس هستند. قیمت ها از 399.99 دلار برای مدل 64 گیگابایتی وای فای شروع می شود و به 539.99 دلار برای 256 گیگابایت وای فای (قیمت پایین همیشه) و 549.99 دلار برای 64 گیگابایت تلفن همراه افزایش می یابد.

مک بوک ایر M1

macbook air blue - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: شارژرهای MagSafe 25% تخفیف همراه با فروش در iPad Mini و موارد دیگر دریافت می‌کنند.

 • چه معامله است؟ 199 دلار از M1 MacBook Air تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

همچنین این هفته معامله ای را برای مک بوک ایر 2020 M1 در آمازون دنبال کردیم که مدل 256 گیگابایتی از 999 دلار به 799.99 دلار کاهش یافت. از روز جمعه، این نوت بوک فقط در Space Grey با این قیمت موجود است، بنابراین اگر علاقه مند هستید، حتما به زودی خرید کنید.

مک بوک پرو 13 اینچی M2

macbook pro blue - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: شارژرهای MagSafe 25% تخفیف همراه با فروش در iPad Mini و موارد دیگر دریافت می‌کنند.

 • چه معامله است؟ 150 دلار از مک بوک پرو 13 اینچی M2 تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

آمازون با انتقال به مدل جدیدتر مک بوک پرو 13 اینچی از سال 2022، این نوت بوک 256 گیگابایتی را با قیمت 1149.00 دلار به فروش می رساند که از 1299.00 دلار کاهش یافته است. در حالی که قیمت پایینی نیست، اما با توجه به اینکه به ندرت شاهد معاملاتی در این رایانه هستیم، این دومین قیمت مناسب در رایانه است.

Feral: Apple Silicon "فرصت های هیجان انگیز" را برای آینده بازی Mac باز می کند
>

خلاصه معاملات کامل ما اطلاعات بیشتری در مورد آخرین فروش ها و معاملات مربوط به اپل دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا