بررسی تخصصی

بهترین معاملات هفته اپل: مانیتور هوشمند سامسونگ M8 با 250 دلار تخفیف به همراه بهترین قیمت ایرپادهای سال دریافت می کند

در این هفته شاهد تخفیف‌های بسیار خوبی در مورد محصولات اپل و لوازم جانبی آن بودیم، از جمله مانیتور هوشمند سامسونگ مانند iMac M8 با تخفیف 250 دلاری، تخفیف 30 درصدی بهاره در Anker و بهترین قیمت‌های سال در بسیاری از مدل‌های AirPods. همه این معاملات در حال حاضر هنوز برای خرید در دسترس هستند، بنابراین در زیر آنها و موارد دیگر را خلاصه می کنیم.

Hero0009توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

سامسونگ

بنفش سامسونگ

 • چه معامله است؟ در رویداد “Discover Samsung” 250 دلار از مانیتور هوشمند سامسونگ M8 و بیشتر تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ سامسونگ
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

سامسونگ در فصل جدید بهار با رویداد “Discover Samsung” خود در این هفته، که تا 26 مارس ادامه خواهد داشت، زنگ زد. محصولات زیادی در این رویداد به فروش می رسد، اما نکته قابل توجه برای کاربران مک، Smart Monitor M8 با قیمت 449.99 دلار در گرم است. سفید، کاهش از 699.99 دلار. این بهترین قیمتی است که از فصل تعطیلات گذشته بر روی مانیتور iMac مانند دیده ایم.

می‌توانید خلاصه‌ای سریع از فروش را در پست‌های ما، که مانیتورها و فضای ذخیره‌سازی را پوشش می‌دهد، و همچنین یکی از مواردی که بر تلویزیون‌های 4K و 8K متمرکز است، دریافت کنید.

انکر

بنفش anker 2

 • چه معامله است؟ 30 درصد تخفیف برای لوازم جانبی Anker بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ انکر
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

در اواخر هفته، Anker فروش بهاری خود را آغاز کرد که همچنان 30 درصد تخفیف در طیف گسترده ای از شارژرها، کابل ها، لوازم جانبی سازگار با MagSafe و بسیاری موارد دیگر را به مشتریان خود ارائه می دهد. ما تعدادی از بهترین دستگاه‌ها را در زیر فهرست کرده‌ایم، اما حتماً مقاله بزرگ‌تر ما در مورد فروش را برای بهترین معاملات مرور کنید و قبل از پایان فروش در 31 مارس، آن را بررسی کنید.

AirPods

airpods pro 2 بنفش

 • چه معامله است؟ تا 50 دلار از AirPods Pro 2، AirPods 3 و AirPods 2 تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ Verizon
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

در اواسط هفته، Verizon یکی از اولین فروش های بزرگ سال را در تقریباً هر مدل AirPods افتتاح کرد. می توانید AirPods Pro 2 را با قیمت 199.99 دلار (50 دلار تخفیف)، AirPods 3 با قاب شارژ لایتنینگ با قیمت 149.99 دلار و AirPods 3 با جعبه شارژ MagSafe را با قیمت 159.00 دلار (هر دو با 20 دلار تخفیف) و AirPods 2 را با قیمت 89.99 دلار (39 دلار تخفیف) دریافت کنید. در کل، اینها بهترین قیمت های سال 2023 تاکنون در هر مدل هستند.

آی پد

آی پد بنفش جدید

 • چه معامله است؟ تخفیف 50 دلاری برای آیپد 2022 بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

در آمازون این هفته شاهد بازگشت قیمت های کم سابقه در سری آیپدهای 2022 بودیم. شما می توانید هر دو مدل Wi-Fi و تلفن همراه را با 50 دلار تخفیف دریافت کنید که از 399.00 دلار برای دستگاه Wi-Fi 64 گیگابایتی شروع می شود. فروش در هر پیکربندی وجود دارد، اگرچه در برخی موارد در هر رنگی وجود ندارد.

AirTag

ایرتگ بنفش

 • چه معامله است؟ تا 9 دلار از AirTag تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

ما همچنین یکی از اولین تخفیف‌های سال را در AirTag در این هفته دنبال کردیم، با 4-Pack از 99.00 دلار به 89.99 دلار. AirTag فردی نیز اکنون به 27.00 دلار تخفیف داده شده است که از 29.00 دلار کاهش یافته است. هیچ‌کدام از این‌ها قیمت‌های همیشه پایین نیستند، اما با توجه به اینکه معاملات AirTag برای ماه‌ها نادر بوده است، آنها دومین گزینه مناسب برای خریداران این هفته هستند.

اگر در جستجوی تخفیف‌های بیشتر هستید، حتماً از خلاصه تخفیف‌های اپل بازدید کنید، جایی که بهترین معاملات هفته گذشته مربوط به اپل را مرور می‌کنیم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا