بررسی تخصصی

بهترین تخفیف‌های هفته اپل: آی‌پد 10.2 اینچی در میان فروش اپل واچ و مک‌بوک پرو، به قیمت پایین 249.99 دلاری رسید

این هفته اخباری در مورد فروش آتی Prime Day 2023 آمازون دریافت کردیم و چند معامله را در مورد محصولات اپل از جمله iPad 10.2 اینچی، M2 MacBook Pro و Apple Watch Series 8 ردیابی کردیم. همچنین یک کد تبلیغاتی انحصاری در Satechi داریم که تا پایان آن اجرا می شود. آخر هفته

Hero0001توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

روز نخست

بزرگترین اخبار مربوط به معاملات هفته، اعلام آمازون در مورد تاریخ های پرایم روز تابستان امسال بود که از 11 ژوئیه تا 12 جولای اجرا می شود. آمازون در حال حاضر چند معامله اولیه Prime Day را ارائه می دهد که عمدتاً بر روی محصولات با مارک آمازون مانند Kindles و تمرکز دارد. تلویزیون های آتش نشانی

روز اول سبز 2
مانند سال های گذشته، برای شرکت در Prime Day باید عضو Amazon Prime باشید. اگر نیستید، می توانید به Prime بپیوندید و یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان برای شرکت در روز نخست امسال دریافت کنید. هر کسی که انتخاب کند Prime را پس از آزمایش رایگان نگه دارد، 14.99 دلار در ماه یا 139 دلار در سال پرداخت خواهد کرد. دانشجویان 7.49 دلار در ماه یا 69 دلار در سال پرداخت می کنند.

ما همه بهترین تخفیف‌های مربوط به فناوری و اپل را در روز پرایم امسال پوشش خواهیم داد، پس حتماً به محض شروع رویداد در 11 جولای، صفحه اول MacRumors را زیر نظر داشته باشید.

ساتیچی

ساته چی سبز 2

 • چه معامله است؟ از تخفیف 25 درصدی در سراسر سایت در Satechi برخوردار شوید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ ساتیچی
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

ما هفته را با تخفیف انحصاری جدید در سراسر سایت در Satechi آغاز کردیم و به خوانندگان خود 25 درصد تخفیف در بهترین هاب ها، شارژرها، لوازم جانبی دسکتاپ و موارد دیگر Satechi ارائه کردیم. فقط کد را وارد کنید MR25 در تسویه حساب برای دریافت تخفیف، که این تخفیف یکشنبه، 25 ژوئن منقضی می شود. تنها استثنا در این فروش، محصولات Thunderbolt ساتیچی است.

آیپد 10.2 اینچی

iPad سبز

 • چه معامله است؟ ۷۹ دلار از آی‌پد ۱۰.۲ اینچی تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

توجه: تا زمان تسویه حساب، قیمت معامله را مشاهده نخواهید کرد.

این هفته یک معامله نادر برای iPad 10.2 اینچی بازگشت، با آمازون تبلت Wi-Fi 64 گیگابایتی را با قیمت 249.99 دلار، از 329.00 دلار کاهش داد. شما باید تبلت را به سبد خرید خود در آمازون اضافه کنید تا قیمت معامله نهایی را ببینید، که کاهشی است که ما از ماه مارس ردیابی نکرده ایم.

M2 MacBook Pro

مک بوک پرو سبز

 • چه معامله است؟ 249 دلار از مک بوک پرو 16 اینچی M2 Pro تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

در اواسط هفته، مجموعه بزرگی از تخفیف‌ها را در مک‌بوک پرو M1 و M2 دنبال کردیم و تعدادی از این تخفیف‌ها هنوز فعال هستند. این معاملات کنونی عمدتاً روی مک‌بوک پرو 16 اینچی M2 Pro متمرکز است، از جمله نوت‌بوک 512 گیگابایتی با قیمت 2249 دلار و نوت‌بوک 1 ترابایتی با قیمت 2449 دلار، که هر دو بهترین قیمت‌ها هستند.

اپل واچ سری 8

ساعت اپل سری 8 سبز

 • چه معامله است؟ 70 دلار تخفیف اپل واچ سری 8 بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

در نهایت، این هفته، معاملات محکمی روی مدل‌های GPS اپل واچ سری 8 ظاهر شد که از 329.00 دلار برای 41 میلی‌متر شروع می‌شد و تا 359.00 دلار برای 45 میلی‌متر افزایش یافت. اینها هر دو قیمت پایینی در اپل واچ سری 8 هستند و در رنگ ها و اندازه های مختلف موجود هستند.

اگر در جستجوی تخفیف‌های بیشتر هستید، حتماً از خلاصه تخفیف‌های اپل بازدید کنید، جایی که بهترین معاملات هفته گذشته مربوط به اپل را مرور می‌کنیم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا