بررسی تخصصی

بهترین تخفیف‌های ایرپاد جمعه سیاه در حال حاضر موجود است

اگرچه ما چند هفته است که معاملات جمعه سیاه را دنبال می کنیم، تعطیلات خرید به طور رسمی از این هفته آغاز می شود و ما بهترین فروش را برای هر یک از خطوط تولید اپل برجسته می کنیم. در این مقاله، بهترین فروش های جمعه سیاه را در AirPods 2، AirPods 3، AirPods Pro، AirPods Pro 2 و AirPods Max خواهید دید.

خط جدید ایرپادهای جمعه سیاهتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

همیشه می توانید انتظار تخفیف های شدید ایرپادها را در طول فصل تعطیلات داشته باشید، و سال 2022 نیز از این قاعده مستثنی نیست. در زیر قیمت‌های بی‌شماری کم سابقه را در بسیاری از مدل‌های AirPods دنبال می‌کنیم، که شدیدترین تخفیف‌ها بر روی دستگاه‌های قدیمی‌تر AirPods 2 و AirPods Pro 1 متمرکز است. ما در این مقاله عمدتاً بر روی معاملات آمازون تمرکز می کنیم، با چند استثنا.

اگر به دنبال چیزی غیر از AirPods هستید، می توانید پیدا کنید همه تخفیف های جمعه سیاه اپل در حال حاضر موجود است در پست اختصاصی ما حتما به ما سر بزنید خلاصه جمعه سیاه 2022 برای همه بهترین معاملات و تخفیف هایی که در این هفته اتفاق می افتد.

برای تصمیم گیری به کمک نیاز دارید؟

هنگامی که مطمئن نیستید کدام مدل برای شما مناسب است یا برای چه کسی در این فصل خرید می کنید، راهنمای خریدار ما همراهان خرید خوبی هستند.

برای جزئیات کامل در مورد هر مدل AirPods، خلاصه‌های ما را بررسی کنید.

AirPods 2 (2019)

ایرپاد 2 نبات

بهترین قیمت سال به ایرپاد 2 2019 اپل رسیده است و این ایرپادز 2019 تنها با قیمت 79 دلار در آمازون در دسترس است که از 129 دلار کاهش یافته است. به عنوان یک گزینه سطح پایه، این مدل برای اکثر کاربرانی که به ویژگی‌های حذف نویز پیشرفته ایرپادهای پیشرفته اهمیتی نمی‌دهند، کاملاً قابل استفاده خواهد بود.

تخمین تحویل در ماه دسامبر کاهش یافته است، بنابراین اگر آنها را به عنوان هدیه تعطیلات می خواهید، به زودی سفارش خود را ثبت کنید.

AirPods 3 (2021)

ایرپاد 3 نبات

بعدی ایرپاد 3 اپل است که به بهترین قیمت تا به حال در آمازون با 139.99 دلار کاهش یافته است. این فروش برای مدل دارای جعبه شارژ رعد و برق است و تخمین های تحویل برای مدتی در نوسان بوده و اکنون در اواسط دسامبر است. اگر اینها را برای کریسمس می خواهید، حتما به زودی سفارش دهید.

AirPods Pro (2021)

candycanes airpods pro 1

Verizon بهترین قیمتی را که تا به حال در نسل اول AirPods Pro اپل دنبال کرده‌ایم، با قیمت 159.99 دلار در دسترس است که از قیمت اولیه 249.00 دلار کمتر است. این AirPods Pro همان مدلی هستند که در سال 2019 عرضه شدند، اما با کیس شارژ MagSafe عرضه می شوند.

AirPods Pro 2 (2022)

Candycanes airpods pro 2

یکی از نکات برجسته فروش جمعه سیاه امسال، نسل دوم AirPods Pro با قیمت 199.99 دلار در آمازون است که از 249.00 دلار کاهش یافته است. Woot همان مدل را با قیمت 2 دلار ارزانتر در اواسط نوامبر داشت، اما این فروش به سرعت فروخته شد و آمازون برای روزها ثابت مانده است. این عملاً قیمت پایینی در آخرین ایرپاد پرو 2022 است.

AirPods Max (2020)

ایرپاد مکس آب نبات

معاملات AirPods Max در آمازون شامل 99 دلار تخفیف برای هر رنگ می شود که هدفون های روی گوش را به 449 دلار کاهش می دهد. اگر این هفته به AirPods Max کاملاً نیاز دارید، قیمت پایینی نیست، این دومین گزینه مناسب و مناسب است، اما انتظار داریم تا قبل از پایان تعطیلات، تخفیف‌های شدیدتری دوباره ظاهر شود.

ما در حال پیگیری همه بهترین معاملات مربوط به اپل در فصل هستیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2022 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا