بررسی تخصصی

پنج برنامه مفید آیفون با فعالیت های زنده برای نمرات جام جهانی و موارد دیگر

iOS 16.1 در ماه سپتامبر با پشتیبانی از Live Activities در برنامه های شخص ثالث منتشر شد. این ویژگی به کاربران آیفون اجازه می‌دهد تا از رویدادهای بی‌درنگ مانند یک بازی ورزشی یا سفارش تحویل غذا، مستقیماً روی صفحه قفل یا در جزیره دینامیک مطلع شوند.

پنج برنامه مفید آیفون با فعالیت های زنده برای نمرات جام جهانی و موارد دیگر
Live Activities اساساً اعلان‌هایی هستند که بر روی صفحه قفل آیفون نمایش داده می‌شوند و اطلاعات را در یک نگاه ارائه می‌کنند. Live Activities همچنین در Dynamic Island در آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس نشان داده می شود. برای مشاهده اطلاعات بیشتر می توانید مدت زیادی روی یک فعالیت زنده در جزیره پویا فشار دهید.

در زیر، پنج برنامه کاربردی آیفون را با پشتیبانی از Live Activities برای امتیازات ورزشی، پارکینگ، پروازها و موارد دیگر برجسته کرده‌ایم.

FotMob

جام جهانی FotMob


با برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر، برنامه FotMob می تواند برای ردیابی نتایج زنده مسابقات در طول مسابقات یک ماهه استفاده شود. برای انجام این کار، برنامه FotMob را باز کنید، روی یک مسابقه در حال انجام ضربه بزنید و روی ستاره در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. این منجر به نمایش یک تابلوی امتیازات زنده در صفحه قفل و جزیره دینامیک می شود.

هشدارهای ورزشی

فعالیت‌های زنده هشدارهای ورزشی


فراتر از جام جهانی، برنامه Sports Alerts را می توان برای پیگیری نمرات زنده از بسیاری از لیگ های ورزشی دیگر، از جمله NFL، MLB، NBA، NHL، و فوتبال و بسکتبال NCAA استفاده کرد. برای انجام این کار، برنامه Sports Alert را باز کنید، روی یک بازی در حال انجام ضربه بزنید، روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید و Start Live Activity را انتخاب کنید. این باعث می شود که یک تابلوی امتیازی زنده روی صفحه قفل و جزیره دینامیک با اکشن بازی به بازی ظاهر شود.

ParkMobile

پارک موبایل فعالیت های زنده


با برنامه ParkMobile، می توانید مدت زمان باقی مانده تا پایان پرداخت محل پارک خود را در پارکینگ هایی که با برنامه کار می کنند، پیگیری کنید.

پرنده

فعالیت های زنده پروازی


Flighty به شما امکان می‌دهد وضعیت پرواز را مستقیماً روی صفحه قفل و جزیره دینامیک مشاهده کنید، همراه با زمان‌های حرکت و رسیدن، تغییرات دروازه، تأخیرها و موارد دیگر.

نقشه شهر

Citymapper Live Activities


با اپلیکیشن Citymapper، می‌توانید وسایل حمل‌ونقل عمومی را در صفحه قفل و جزیره دینامیک، از جمله مسیرهای قدم به قدم پیاده‌روی به ایستگاه یا توقف، حرکت‌های بعدی، تعداد توقف‌های باقی‌مانده، زمان‌های رسیدن و موارد دیگر را پیگیری کنید.

برنامه های بیشتر

ماه گذشته، فهرستی از بیش از دوجین برنامه را با پشتیبانی Live Activities به اشتراک گذاشتیم. اپل همچنین پیش‌نمایش پشتیبانی Live Activities را برای Uber، Starbucks و Nike Run Club انجام داد، اما هیچ‌یک از این برنامه‌ها هنوز با پشتیبانی از این ویژگی به‌روزرسانی نشده‌اند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا