بررسی تخصصی

از افزایش قیمت اپل ناراحت هستید؟ در اینجا نحوه لغو اشتراک Apple TV+ یا Apple One آورده شده است

اپل امروز افزایش قیمت قابل توجهی را برای چندین سرویس خود از جمله Apple TV+، Apple Arcade و Apple News+ اعلام کرد. به دلیل قیمت های فردی بالاتر، هزینه بسته های Apple One نیز افزایش یافته است.

اپل تی وی آرکید و اخبار افزایش قیمت ویژگی 2 بنفش
در ایالات متحده، Apple TV+‎ اکنون 9.99 دلار در ماه است، از 6.99 دلار در ماه. ‌Apple Arcade‌+ با 2 دلار افزایش به 6.99 دلار، و Apple News‌+ اکنون با قیمت 12.99 دلار در ماه، از 9.99 دلار در ماه، قیمت دارد. Apple One Individual and Family 3 دلار گران تر است، در حالی که Premier 5 دلار بیشتر است. قیمت ها در اکثر کشورهایی که خدمات اپل در دسترس هستند، در حال افزایش است.

خدمات Apple One که دوست دارید ویژگی 1 را حفظ کنید
اگر از قیمت‌های جدید خدمات اپل ناراضی هستید، لغو آن سریع و آسان است. در اینجا نحوه کار در iPhone یا iPad آمده است:

  1. برنامه تنظیمات را باز کنید.
  2. روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید.
  3. روی اشتراک ها ضربه بزنید.
  4. اگر اپل وان دارید، روی «لغو همه خدمات» ضربه بزنید تا اشتراک خود برای هر سرویس پایان یابد. اگر می‌خواهید موارد خاصی را برای نگهداری انتخاب کنید، روی «انتخاب خدمات فردی» ضربه بزنید.
  5. اگر اشتراک فردی دارید، روی یکی از اشتراک‌ها ضربه بزنید و گزینه «لغو اشتراک» را انتخاب کنید.
  6. برای انجام لغو، روی «تأیید» ضربه بزنید.

پس از لغو اشتراک شما، خدمات شما تا تاریخ صورتحساب بعدی شما همچنان در دسترس خواهد بود. بنابراین، اگر برای یک سال استفاده از Apple TV+‎ هزینه کرده باشید، تا زمانی که مبلغی که برای آن پرداخت کرده اید منقضی شود، در دسترس خواهد بود. ‌Apple One را می‌توان فقط به صورت ماهانه خریداری کرد، بنابراین حداکثر یک ماه قبل از اتمام دسترسی خواهید داشت.

اگر بخواهید اشتراک خود را در مک خود لغو کنید، روند مشابه است. برنامه تنظیمات سیستم را باز کنید، روی عکس نمایه خود کلیک کنید، رسانه و خریدها را انتخاب کنید و “مدیریت” را در زیر گزینه اشتراک ها انتخاب کنید. از آنجا، می توانید همان مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید.

افزایش قیمت‌های اپل از امروز برای مشترکین جدید شروع می‌شود، اما اپل به مشترکان فعلی مهلت 30 روزه ارائه می‌کند. پس از آن 30 روز، مشترکین موجود قیمت های جدید را در تاریخ تمدید بعدی خود خواهند دید. اپل احتمالا قبل از افزایش قیمت ها ایمیل هایی ارسال می کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا