بررسی تخصصی

تجلیل از 100 میلیون آهنگ

صد میلیون آهنگ

با گذشت بیست و یک سال از اختراع iTunes و اولین آی پاد اصلی، ما از 1000 آهنگ در جیب شما به 100000 برابر آهنگ Apple Music رسیده ایم. با هر معیاری رشد فوق العاده ای است. کل تاریخ، حال و آینده موسیقی در دستان شما یا فرمان صوتی است.

موسیقی بیشتر از آن چیزی است که می توانید در طول عمر یا چندین عمر به آن گوش دهید. موسیقی بیشتر از هر پلتفرم دیگری. به سادگی بزرگترین مجموعه موسیقی، در هر فرمتی، تا کنون.

صد میلیون آهنگ — این عددی است که به رشد و افزایش تصاعدی ادامه خواهد داد. اما این چیزی بیش از یک عدد است و چیزی بسیار مهم تر را نشان می دهد – تغییر تکتونیکی در تجارت ساخت و توزیع موسیقی در دو دهه گذشته.

در دهه 1960، هر سال تنها 5000 آلبوم جدید منتشر می شد. امروزه در هر کجای دنیا، در ۱۶۷ کشور و منطقه در اپل موزیک، هر هنرمندی با هر توصیفی می‌تواند آهنگی بنویسد و ضبط کند و آن را در سطح جهانی منتشر کند. هر روز بیش از 20000 خواننده و ترانه سرا آهنگ های جدیدی را به Apple Music ارائه می کنند – آهنگ هایی که کاتالوگ ما را حتی بهتر از قبل می کند. روز قبل صد میلیون آهنگ گواه فضایی دموکراتیک تر است، جایی که هر کسی، حتی هنرمند جدیدی که از اتاق خواب خود موسیقی می سازد، می تواند موفقیت بزرگ بعدی را داشته باشد.

این فقط فرصتی نیست برای تأمل در مورد اینکه چقدر پیشرفت کرده‌ایم، بلکه لحظه‌ای برای منتظر ماندن به کارهایی است که باید انجام دهیم. در Apple Music، سرپرستی انسانی همیشه هسته اصلی همه کارهای ما بوده است، هر دو از راه هایی که می توانید ببینید، مانند لیست های پخش سرمقاله ما. و راه هایی که نمی توانید، مانند لمس انسان که الگوریتم های توصیه ما را هدایت می کند. اکنون بیش از هر زمان دیگری، ما می دانیم که سرمایه گذاری در مراقبت از انسان در ایجاد بهترین ارتباط بین هنرمندان و مخاطبان کلیدی خواهد بود.

با چنین وسعت عظیمی از آهنگ ها، ما می دانیم که شما به کسی نیاز دارید تا شما را راهنمایی کند. روزگاری که در کتابخانه شما شلوغ شده بود گذشته است: اکنون این وظیفه ماست که به شما کمک کنیم موارد دلخواه جدید را کشف کنید و جواهرات فراموش شده را دوباره کشف کنید، خواه یکی از مجریان رادیویی متخصص ما باشد که مسیر شما را روشن می کند، یا یک لیست پخش دست ساز.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا