بررسی تخصصی

مرورگر کروم برای iOS در حال بهبود ترجمه، لنز گوگل و ویژگی‌های Maps

گوگل امروز چندین ویژگی جدید را که برای برنامه کروم برای آیفون و آیپد در دسترس است یا به آن می آید، از جمله یکپارچه سازی عمیق تر با نقشه های گوگل، تقویم گوگل و لنز گوگل را تشریح کرد.

کروم برای ios
Chrome برای iOS اکنون از هوش مصنوعی برای شناسایی آدرس‌ها در صفحات وب و نشان دادن موقعیت مکانی مستقیماً در نسخه کوچک برنامه Google Maps در کروم استفاده می‌کند، بنابراین برای دیدن اطلاعات مربوط به نقشه در مورد یک عبارت جستجو، نیازی به تعویض برنامه‌ها نیست.

رویدادهای Google Calendar را می توان مستقیماً در Chrome بدون نیاز به تعویض برنامه ایجاد کرد. کاربران Chrome می توانند تاریخ شناسایی شده را فشار داده و نگه دارند و گزینه افزودن آن به تقویم Google را انتخاب کنند. برنامه Chrome به طور خودکار رویداد تقویم را با زمان، مکان و توضیحات پر می‌کند.

گوگل قابلیت ترجمه را در کروم گسترش داده است، و اکنون می توان یک قسمت خاص را برجسته کرد و فشار طولانی داد تا ترجمه را مستقیماً در مرورگر کروم دریافت کرد.

با ادغام عمیق‌تر Google Lens آینده، کاربران Chrome می‌توانند از دوربین برای جستجوی تصاویر و تصاویر جدید در رول دوربین برای شناسایی گیاهان، ترجمه زبان‌ها و موارد دیگر استفاده کنند. نماد لنز در نوار آدرس Chrome در iOS نشان داده می شود.

کروم برای آیفون و آی‌پد را می‌توانید به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید. [Direct Link]

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا