بررسی تخصصی

اپلیکیشن محبوب کوهنوردی Redpoint با پشتیبانی Apple Watch Ultra به روز شد

اپلیکیشن محبوب کوهنوردی Redpoint برای Apple Watch Ultra به‌روزرسانی شده است و پشتیبانی از Action Button را برای همه رشته‌های کوهنوردی در ترکیب قرار می‌دهد.

apple watch فوق العاده تمرین کوهنوردی 1
Redpoint به‌عنوان یک ردیاب تناسب اندام برای بولدرینگ و کوهنوردی، مسیرها و ارتفاعات را با استفاده از حسگر فشارسنجی در اپل واچ یا آیفون شما ردیابی می‌کند و گزارشی خودکار از صعودهای شما ایجاد می‌کند.

این برنامه با یکپارچگی کامل Apple HealthKit ارائه می‌شود، بنابراین تمام فعالیت‌های کوهنوردی به بستن حلقه‌های شما کمک می‌کند، و برنامه از انواع مقیاس‌های درجه‌بندی برای بولدرینگ، طناب بالا، کوهنوردی ورزشی، صخره نوردی، از طریق فراتا، انفرادی در آب (psicobloc) و کمک به صعود

برای Apple Watch Ultra، قابلیت‌های Redpoint که به‌طور خودکار به Action Button اختصاص داده می‌شوند شامل شروع یک تمرین کوهنوردی جدید، ثبت سختی مسیر و ثبت نوع تیک یک مسیر است که به کوهنوردان اجازه می‌دهد بدون استفاده از گچ کوهنوردی با ساعت تعامل داشته باشند. صفحه نمایش

Redpoint یک برنامه رایگان برای دانلود در اپ استور است و برنامه های اشتراک ماهیانه (4.99 دلار)، سه ماهه (10.99 دلار) و یک ساله (29.99 دلار) Redpoint Pro را از طریق خریدهای درون برنامه ای ارائه می دهد. کاربران همچنین می توانند یک IAP Unlock Lifetime Unlock را با قیمت 139.99 دلار خریداری کنند.

اپل روز جمعه ساعت هوشمند جدید اپل واچ اولترا را معرفی کرد، یک ساعت هوشمند بزرگتر و پیشرفته تر که هدف آن ورزشکاران، کاوشگران، شناگران و علاقه مندان به ورزش های شدید است. اپل واچ اولترا ۷۹۹ دلار قیمت دارد و در یک محفظه تیتانیوم نقره ای عرضه می شود و با سه باند مختلف شامل Trail، Alpine و Ocean در دسترس است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا