بررسی تخصصی

Counter-Strike 2 فاقد پشتیبانی مک است، به روز رسانی Breaks CS:GO برای macOS

Valve این هفته منتشر شد ضد ضربه 2، ارتقاء رایگان مورد انتظار برای دارندگان Counter-Strike: حمله جهانی، اما صاحبان مک در روز راه اندازی در کمین ماندند، به طوری که ارتقاء بازی را شکست و ظاهراً نسخه macOS بازی در راه نیست.

ضد ضربه 21
انتشار این عنوان در روز چهارشنبه باعث شد که همه افراد با ظرفیت 26 گیگابایت به‌روزرسانی شوند CS: برواز جمله کاربران مک، اما پس از نصب، آنهایی که در macOS بودند به زودی متوجه شدند که این به‌روزرسانی اساساً بازی را غیرقابل بازی می‌کند، زیرا Steam سپس سعی می‌کند یک فایل اجرایی برای ویندوز راه‌اندازی کند. برخی از کاربران مجبور به استفاده از یک راه حل برای معکوس کردن تغییر و دسترسی بوده اند CS: برو، اما کمتر از حد ایده آل است.

Valve به آرامی نماد macOS را در Steam حذف کرد ضد حمله صفحه محصول، در حالی که تنها مرجع به این حذف برای ضد ضربه 2 در سؤالات متداول رسمی Valve ظاهر می شود. یک سوال در مورد پشتیبانی Mac می گوید: “خیر. CS2 در حال حاضر برای Mac در دسترس نیست”، اما اطلاعات بیشتری ارائه نمی دهد.

صرف نظر از این، Valve ظاهراً نتوانست به اندازه کافی به کاربران مک هشدار دهد، که بسیاری از آنها هزاران ساعت را در آن زمان صرف کرده اند. CS: برو و صدها دلار برای خرید موجودی هزینه کرد. یکی از گیمرهای مک در Reddit نوشت:

من حدود 6000 ساعت در csgo موجودی به ارزش 500 دلار دارم و قرار است اکنون همه اینها را پشت سر بگذارم. فقط آنها را به عنوان خاطراتی از گذشته گرامی بدارید که هرگز دوباره تجربه نمی شوند؟ من واقعاً معتقد بودم که Valve نسخه MacOS CS2 را نیز منتشر می کند. آنها در گذشته به طور علنی انحصار بازی ویندوز را محکوم کرده اند. با MacOS Sonoma، تراشه‌های قدرتمند سیلیکونی سیب و اپل در حال گام برداشتن برای امکان‌پذیر کردن بازی در Mac و تعهد Valve برای در دسترس قرار دادن بازی‌های خود برای همه، گمان می‌کنم ما شاهد این نبودیم. یا شاید هم داشتیم اما لجباز بودیم. من حدس می‌زنم با عرشه بخار دوست داشتنی Valve، MacOS به عنوان راهی برای به چالش کشیدن انحصار بازی‌های ویندوز برای آنها زائد شد. متاسفم که شما بچه ها مجبور شدید این را بشنوید، اما من در حال حاضر بسیار ناامید هستم. در خودم و در والو. من مطمئن هستم که اکثر شما بازیکنان CSGO به همان اندازه که من برای شروع بازی ها هیجان زده و امیدوار بودید.

Counter-Strike: حمله جهانی یکی از محبوب‌ترین و طولانی‌ترین بازی‌های macOS است که جامعه زیادی دنبال می‌کند، بنابراین عدم پشتیبانی و شفافیت Valve برای کاربران مک به ارتقاء به ضد ضربه 2 گیج کننده تر است

ضد ضربه 2
بر اساس به روز رسانی های اخیر به CS2 در انبار macOS، برخی از کاربران بر این باورند که نسخه مک در حال توسعه است، اما احتمالاً مربوط به Rosetta 2 است تا نسخه‌ای که به طور بومی از سیلیکون اپل پشتیبانی می‌کند. بدون هیچ صحبتی در مورد این موضوع از سوی Valve، این صرفاً حدس و گمان است.

این بازی که مدت ها شایعه شده بود، به طور رسمی در ماه مارس معرفی شد، بسیاری از نقشه های بسیار محبوب را به روز می کند و از موتور سورس 2 داخلی Valve استفاده می کند که دارای بافت های واضح تر، نورپردازی واقعی تر و هندسه جدید است. ما برای اظهار نظر در مورد این داستان با Valve تماس گرفتیم و در صورت شنیدن پاسخ خوانندگان را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

(ممنون اسکات!)

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا