بررسی تخصصی

تخفیف‌ها: تخفیف ۱۹۹ دلاری برای M1 MacBook Air و M2 MacBook Pro 13 اینچی در آمازون دریافت کنید.

امروز یک جفت تخفیف برای مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی اپل ۲۰۲۲ و مک‌بوک ایر ۲۰۲۰ در آمازون ظاهر شد و تا ۱۹۹ دلار تخفیف برای این نوت‌بوک‌ها ارائه کرد. تا زمان نگارش، این فروش فقط در آمازون در دسترس است.

مک بوک ایر

با شروع M1 مک بوک ایر 2020، مدل 256 گیگابایتی با قیمت پایین همیشه به فروش می رسد. 799.99 دلار، از 999.00 دلار کاهش یافته است. رنگ‌های خاکستری فضایی و طلایی با این قیمت در دسترس هستند، اگرچه ارسال برای هر دو تا ماه آوریل آغاز شده است.

M1 MacBook Air Deals ویژگی جالبی داردتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

این نسخه از مک بوک ایر دارای طراحی مخروطی است و شاسی به روز شده مدل های جدیدتر مک بوک ایر M2 را ندارد. دارای تراشه M1 و صفحه نمایش 13 اینچی رتینا است و فروش امروز با قیمت پایین قبلی که در آمازون برای کامپیوتر دیده شده بود مطابقت دارد.

مک بوک پرو

با انتقال به مک بوک پرو 256 گیگابایتی 13 اینچی، این مدل برای فروش به فروش می رسد 1,149.00 دلار در آمازون، از 1299.00 دلار کاهش یافته است. این دومین قیمت برتر در مک‌بوک پرو است، اما ما از پاییز گذشته شاهد قیمت‌های کم سابقه نبوده‌ایم و این بهترین قیمتی است که تاکنون در سال 2023 دیده‌ایم.

مک بوک پرو آبی

توجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

در مرحله دوم، مک بوک پرو 13 اینچی 512 گیگابایتی به فروش می رسد 1,349.99 دلار، از 1,499.00 دلار کاهش یافته است. این یکی دیگر از بهترین قیمت ها در مک بوک پرو 13 اینچی است و در رنگ های خاکستری فضایی و نقره ای در آمازون موجود است.

با مراجعه به راهنمای بهترین تخفیف‌ها برای مک‌بوک پرو و ​​مک‌بوک ایر، می‌توانید تخفیف‌های بیشتری را برای مک‌بوک‌های دیگر بیابید. در این راهنما، ما هر هفته شدیدترین تخفیف‌ها را برای جدیدترین مدل‌های مک‌بوک دنبال می‌کنیم، بنابراین اگر برای یک نوت‌بوک جدید اپل می‌خرید، حتماً آن را نشانه‌گذاری کرده و اغلب بررسی کنید. خلاصه معاملات کامل ما اطلاعات بیشتری در مورد آخرین فروش ها و معاملات مربوط به اپل دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا