بررسی تخصصی

تخفیف‌ها: 1Password با 50% تخفیف در سال اول برنامه‌های فردی و خانوادگی

1Password این هفته قرارداد جدیدی را ارائه کرده است 50 درصد تخفیف سال اول از هر دو طرح فردی و خانوادگی آن. این فروش نیز مانند پیشنهادهای قبلی فقط برای مشترکین 1Password جدید موجود است و نیازی به کد کوپنی نیست.

تخفیف‌ها: 1Password با 50% تخفیف در سال اول برنامه‌های فردی و خانوادگیتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با 1Password است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

برای دریافت این معامله، به وب‌سایت 1Password بروید و روی «برای 14 روز رایگان امتحان کنید» در طرح فردی یا خانوادگی کلیک کنید تا یک حساب ایجاد کنید. 50 درصد پس انداز در سال اول شما به طور خودکار اعمال می شود.

این معامله قیمت 1Password Individual را از 35.88 دلار در سال یا 2.99 دلار در ماه به 18.00 دلار در سال یا 1.50 دلار در ماه کاهش می دهد و سالانه صورتحساب آن محاسبه می شود. قیمت طرح خانواده 1Password 30.00 دلار در سال یا 2.50 دلار در ماه است که از 59.88 دلار در سال یا 4.99 دلار در ماه که سالانه نیز صورت‌حساب می‌شود، کمتر است.

پس از پایان سال اول شما، قیمت طرح به 2.99 دلار در ماه، سالانه صورتحساب باز خواهد گشت. 1Password یک برنامه مدیریت رمز عبور است که با دستگاه های اپل از جمله آیفون و مک سازگار است. این به شما اجازه می دهد تا رمزهای عبور قوی را در تمام مهم ترین حساب های آنلاین خود ایجاد و ذخیره کنید و در صورت به خطر افتادن رمزهای عبور به شما هشدار دهد.

برنامه 1Password زمانی که سایت‌هایی که اطلاعاتی را برای پشتیبانی از احراز هویت دو مرحله‌ای ذخیره می‌کنند به شما اطلاع می‌دهد و به شما کمک می‌کند اطلاعات ورود خود را بهبود داده و تقویت کنید. اگر از تاچ آیدی یا دستگاه اپل با پشتیبانی از Face ID استفاده می‌کنید، می‌توانید با سیستم‌های احراز هویت بیومتریک اپل، برنامه 1Password را سریع‌تر باز کنید.

برای خرید محصولات و لوازم جانبی بیشتر مرتبط با اپل، حتما از خلاصه معاملات کامل ما دیدن کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا