بررسی تخصصی

تخفیف‌ها: Adobe تا ۷۱٪ تخفیف برای همه برنامه‌های Creative Cloud برای جمعه سیاه ارائه می‌کند

Adobe چند پیشنهاد جمعه سیاه خود را در اوایل سال جاری آغاز کرده است، از جمله تا 71 درصد تخفیف برای Creative Cloud All Apps. این معاملات را فقط می‌توان در وب‌سایت Adobe یافت و با هدف مشتریان جدیدی است که برای اولین سال از پلتفرم اشتراک خود ثبت‌نام می‌کنند.

چراغ های تعطیلات adobe ipadتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با Adobe است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

به طور خاص، سه معامله جداگانه در Creative Cloud All Apps برای جمعه سیاه امسال وجود دارد: یکی برای افراد، یکی برای دانش آموزان و معلمان و دیگری برای تجارت. شروع با اشخاص حقیقی، می توانید این اشتراک را دریافت کنید 39.99 دلار در ماه، از 54.99 دلار در ماه (479.88 دلار در سال پیش پرداخت، از 599.88 دلار در سال کاهش یافته است).

علاوه بر این، کسب و کار می توانید Creative Cloud All Apps را برای 59.99 دلار در ماهکاهش از 84.99 دلار در ماه؛ و دانش آموزان و معلمان فقط می توانید پلت فرم را دریافت کنید 15.99 دلار در ماه، از 54.99 دلار در ماه کاهش یافته است. به یاد داشته باشید که این تخفیف‌ها فقط برای اولین سال استفاده از Creative Cloud All Apps است و پس از پایان آن اشتراک شما به قیمت اصلی خود برمی‌گردد، مگر اینکه اشتراک را لغو کنید.

پلتفرم Creative Cloud Adobe مجموعه ای از بیش از 20 اپلیکیشن دسکتاپ و موبایل است که خدماتی برای عکاسی، طراحی، ویدئو و غیره ارائه می کند. این شامل Photoshop، Illustrator، Premiere Pro، Acrobat Pro و بسیاری موارد دیگر است. اشتراک شما در Creative Cloud All Apps به شما امکان دسترسی به هر یک از این برنامه ها را می دهد.

ما در حال پیگیری همه بهترین معاملات مربوط به اپل در فصل هستیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2022 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا