بررسی تخصصی

تخفیف‌ها: Anker جایگزین‌های شارژر دوگانه USB-C ارزان‌تری را در آمازون ارائه می‌دهد که از 27.99 دلار در دسترس است.

امروز مجموعه‌ای از تخفیف‌ها را در چندین لوازم جانبی مرتبط با اپل در آمازون دنبال می‌کنیم، از جمله شارژرهای جایگزین دوگانه USB-C از Anker.

شارژرهای دوگانه USB-C Anker

Anker چند جایگزین برای آداپتورهای برق جدید 35 واتی اپل با دو پورت USB-C دارد و هر دو قیمت اپل را به نصف کاهش می دهند. شروع قیمت ها از 27.99 دلار برای شارژر 40 واتی 2 پورت USB-C PowerPort به رنگ سفید و رنگ مشکی با قیمت کمی بالاتر 29.99 دلار وجود دارد.

تصویر انکرتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خرید می‌کنید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

در مرحله دوم شارژر فشرده 40 واتی USB-C است 30.59 دلار، از 35.99 دلار کاهش یافته است. شما می توانید با کلیک بر روی کوپن زیر قیمت در صفحه آمازون برای لوازم جانبی، این تخفیف 15 درصدی را دریافت کنید و در هنگام پرداخت اعمال می شود.

شارژر اول Anker شامل یک دوشاخه تاشو است و ابعادی در حدود 2.5 اینچ در 2.5 اینچ دارد، در حالی که گزینه دوم بسیار کوچکتر است و در حدود 1.3 اینچ طول دارد، اما دوشاخه تاشو ندارد. هر دوی آنها تقریباً نصف قیمت برچسب قیمت 59 دلاری اپل در دو شاخه USB-C هستند.

AirTag

آمازون امروز مجموعه AirTag اپل را تخفیف می دهد و AirTag 4-Pack را برای آن عرضه می کند 87.99 دلار در آمازون، از 99.00 دلار کاهش یافته است. این حدود 2 دلار کمتر از فروش قبلی است که ما پیگیری کردیم، و در مجموع این دومین قیمت بهترین است.

آیفون AirTag و Lavender

همچنین می توانید AirTag 1-Pack را برای آن تهیه کنید 26.99 دلار، از 29.00 دلار کاهش یافته است. هر دو بسته AirTag مستقیماً توسط آمازون فروخته می شوند و تاریخ تحویل تخمینی 21 تا 22 ژوئن برای هر لوازم جانبی وجود دارد.

کیبورد جادویی آیپد پرو

در نهایت، چند تخفیف قابل توجه برای صفحه کلید جادویی iPad Pro وجود دارد. شروع قیمت ها از 249.00 دلار برای کیبورد جادویی آیپد پرو 11 اینچی، از 299 دلار کاهش یافته و در رنگ های سفید و مشکی موجود است.

صفحه کلید جادویی 2021 آبی

کیبورد جادویی آیپد پرو 12.9 اینچی قیمتی دارد 299.00 دلار، از 349.00 دلار کاهش یافته است و در دو رنگ سفید و مشکی نیز موجود است. این لوازم جانبی امروز در انبار موجود است و مستقیماً توسط آمازون به فروش می رسد، با تخمین تحویل از 21 تا 22 ژوئن.

هر دوی این معاملات کیبورد جادویی، دومین قیمت هر لوازم جانبی را نشان می‌دهند، و اولین باری است که در چند ماه اخیر شاهد کاهش‌های قابل توجهی هستیم. برای اطلاع از آخرین معاملات و تخفیف‌هایی که در هفته گذشته دنبال کرده‌ایم، به خلاصه معاملات کامل ما مراجعه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا