بررسی تخصصی

تخفیف‌ها: Apple Watch Ultra به 729.99 دلار در آمازون در چندین رنگ (69 دلار تخفیف) رسید

آمازون چند مدل از اپل واچ اولترا برای آن دارد 729.99 دلار امروز، از قیمت اصلی 799.00 دلار کاهش یافته است. همه این فروش‌ها از شما می‌خواهد که Apple Watch Ultra را به سبد خرید خود در آمازون اضافه کنید و به صفحه پرداخت بروید تا قیمت نهایی معامله را ببینید.

اپل واچ فوق نارنجیتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

مدل‌هایی که با این قیمت به فروش می‌رسند شامل نوار اقیانوس سفید، حلقه دنباله دار زرد/بژ، حلقه دنباله آبی/خاکستری و حلقه آلپاین نارنجی است. دو مدل اول اپل واچ اولترا تحویل را بین 21 تا 24 ژوئن تخمین زده اند، در حالی که دو مدل آخری تا ماه جولای کاهش یافته اند.

توجه: تا زمان تسویه حساب، قیمت معامله را مشاهده نخواهید کرد.

این برچسب قیمت 729.99 دلار بهترین قیمتی است که تاکنون برای اکثر مدل های اپل واچ اولترا ردیابی کرده ایم، اگرچه یک استثنا وجود داشته است. اوایل سال شاهد بودیم که Yellow Ocean Band به 701.99 دلار کاهش یافت، اما این فروش نادر اخیراً بازگشت نکرده و به دیگر سبک‌های گروه اولترا گسترش پیدا نکرده است.

همچنین تعداد کمی از مدل‌های Apple Watch Ultra وجود دارد 749.99 دلار همین الان در آمازون خلاصه معاملات کامل ما اطلاعات بیشتری در مورد آخرین فروش ها و معاملات مربوط به اپل دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا