بررسی تخصصی

تخفیف: تا 249 دلار تخفیف برای مک بوک ایر 2020 اپل و مک بوک پرو 13 اینچی بگیرید [Updated]

امروز ما در حال پیگیری یک جفت تخفیف در نوت بوک های مک بوک ایر 2020 و مک بوک پرو 13 اینچی اپل هستیم که هر دو را می توان در آمازون یافت.

معاملات هوایی مک بوکتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

مک بوک ایر 13 اینچی (2020)

با شروع با مک بوک ایر 13 اینچی از سال 2020، می توانید مدل 256 گیگابایتی را برای 849.99 دلار، از 999.00 دلار طلا کاهش یافته است. این دومین قیمت مناسب در این نسخه از مک بوک ایر است، اما همچنان یکی از بهترین قیمت هایی است که تاکنون در سال 2022 دیده ایم.

توجه: این قرارداد منقضی شده است.

فقط گزینه رنگ طلایی با این قیمت به فروش می رسد، و در انبار با تحویل در اسرع وقت در این هفته برای اکثر اقامتگاه ها در ایالات متحده موجود است. خریداران باید توجه داشته باشند که تا زمانی که به صفحه پرداخت نرسیده و یک کوپن خودکار به ارزش 100 دلار برای سفارش شما اعمال شود، این قیمت فروش را مشاهده نخواهید کرد.

مک بوک پرو 13 اینچی (2020)

علاوه بر این، آمازون دارای قیمت پایین بی سابقه ای در MacBook Pro 13 اینچی M1 (512 گیگابایت SSD) است که اکنون قیمت آن در 1249.99 دلار، از 1,499.00 دلار کاهش یافته است. این فروش فقط در رنگ نقره ای موجود است و ارسال با تاخیر چند هفته ای است.

تخفیف m1 مک بوک زرد


برای دیدن این معامله نیازی به کوپن نخواهید داشت، که مشابه رکورد قبلی این نسخه از مک بوک پرو 13 اینچی است. اگرچه تحویل تا اوایل ژوئن به تعویق افتاده است، اما می‌توانید امروز قبل از انقضای آن، این قرارداد محکم را قفل کنید و همچنان ورود را در حدود 3 تا 5 ژوئن تضمین کنید.

اگرچه مک بوک پرو 13 اینچی در حال حاضر قدیمی ترین نوت بوکی است که اپل به فروش می رساند، این مدل همچنان گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند به خانواده مک بوک پرو بپیوندند اما قیمت ورودی 1999 دلاری مورد نیاز مدل های مک بوک پرو 14 اینچی را خرج نکنند. تا لحظه نگارش، تنها مدل 13 اینچی SSD 512 گیگابایتی با قیمتی پایین به فروش می رسد.

اگر در جستجوی تخفیف‌های بیشتر هستید، حتماً از خلاصه تخفیف‌های اپل بازدید کنید، جایی که بهترین معاملات هفته گذشته مربوط به اپل را مرور می‌کنیم.

به روز رسانی: قرارداد مک بوک ایر قبلاً منقضی شده است، اما همچنان می توانید از تخفیف مک بوک پرو بهره مند شوید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا