بررسی تخصصی

تخفیف‌ها: ورایزون بسته 4 AirTag را به 79.99 دلار تخفیف می‌دهد (19 دلار تخفیف)

AirTag 4-Pack اپل کاهش یافته است 79.99 دلار امروز در Verizon، از 99.00 دلار کاهش یافت. هر کسی می‌تواند از این معامله در Verizon استفاده کند، حتی اگر برنامه تلفن همراه Verizon نداشته باشید. خرده‌فروش ارسال رایگان دو روزه را ارائه می‌دهد و همچنین گزینه‌های تحویل در همان روز را دارد.

آیفون AirTag و Lavenderتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با Verizon است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

این بهترین قیمتی است که تاکنون در AirTag 4-Pack در سال 2023 دیده‌ایم و در حال حاضر فقط Verizon این فروش را دارد. ما در حال حاضر هیچ معامله ای را در AirTag 1-Pack دنبال نمی کنیم.

علاوه بر فروش AirTag، Verizon میزبان یک رویداد تخفیف لوازم جانبی با صرفه جویی در بلندگوهای بلوتوث، قاب های آیفون، شارژرهای سازگار با MagSafe و موارد دیگر است. این شامل AirPods Pro 2 نیز می شود 199.99 دلار، از 249.00 دلار کاهش یافته است.

AirTag راهی برای ردیابی موارد شما در برنامه iOS Find My ارائه می دهد، با روشی برای پخش صدا در بلندگوی داخلی برای پیدا کردن چیزی به صورت محلی یا با یافتن دقیق در زمانی که دورتر است. برای خرید محصولات و لوازم جانبی بیشتر مرتبط با اپل، حتماً از خلاصه معاملات کامل ما دیدن کنید.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا