بررسی تخصصی

آیا می خواهید نمایه موضوعات خود را حذف کنید؟ متا می گوید، سپس اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید

Threads، جایگزین متا برای توییتر، رسما راه اندازی شد. اما کاربرانی که به فکر نصب برنامه رسانه های اجتماعی صرفاً برای بررسی آن هستند، باید بدانند که شما نمی توانید پروفایل Threads خود را بدون حذف اکانت اینستاگرام خود حذف کنید.

اپلیکیشن تاپیک های اینستاگرام
متا Threads را به عنوان “برنامه مکالمه مبتنی بر متن اینستاگرام” توصیف می کند و هدفی در این عبارت دقیق وجود دارد. این فقط به این معنی نیست که نام کاربری اینستاگرام شما به Threads منتقل می شود و شما می توانید همان افرادی را که در اینستاگرام دنبال می کنید دنبال کنید. همچنین به این معنی است که هنگامی که یک پروفایل Threads ایجاد می کنید، راهی برای حذف آن وجود ندارد مگر اینکه آماده باشید حساب اینستاگرام خود را به طور عمده حذف کنید.

اگر می‌خواهید از Threads خارج شوید اما آماده نیستید حساب اینستاگرام خود را حذف کنید، تنها گزینه دیگر غیرفعال کردن موقت پروفایل Threads است. این روش متا برای تشویق شما به حفظ هر دو است. سیاست حفظ حریم خصوصی Threads کاملاً واضح است: “شما می توانید پروفایل Threads خود را در هر زمانی غیرفعال کنید، اما پروفایل Threads شما فقط با حذف اکانت اینستاگرام قابل حذف است.”

اخلاقیات داستان برای طرفداران اینستاگرام این است که اگر نمی خواهید یک پروفایل Threads ابدی در سرورهای متا داشته باشید، پس در Threads ثبت نام نکنید. اگر برای این کار خیلی دیر شده است، گزینه کمتر ایده آل غیرفعال کردن نمایه Threads است که می توانید با دنبال کردن مراحل زیر این کار را انجام دهید.

  1. در برنامه Threads، روی نماد نمایه در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.
  2. روی نماد منوی دو خطی در سمت راست بالای نمایه خود ضربه بزنید.
  3. روی نماد حساب ضربه بزنید، سپس روی غیرفعال کردن نمایه ضربه بزنید.
  4. روی Deactivate Threads profile ضربه بزنید، سپس انتخاب خود را تأیید کنید.

وقتی نمایه خود را غیرفعال می کنید، پست ها و تعاملات شما با پست های دیگران تا زمانی که نمایه خود را دوباره فعال نکنید قابل مشاهده نخواهد بود. گفته شد، آن پست‌ها همچنان در سرورهای Threads باقی خواهند ماند، مگر اینکه به صورت دستی آنها را یکی یکی حذف کنید.

اگر بعد از غیرفعال‌سازی نظرتان تغییر کرد، می‌توانید پروفایل Threads خود را به سادگی با ورود مجدد به برنامه Threads با استفاده از حساب اینستاگرام خود دوباره فعال کنید. فقط به خاطر داشته باشید که فقط یک بار در هفته می توانید پروفایل خود را غیرفعال کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا