بررسی تخصصی

حساب پس انداز اپل زمان انتقال وجه 5 روزه بیشتری را در iOS 17 فهرست می کند

اپل در نسخه بتای iOS 17 متنی را تغییر داده است که جزئیات زمان انتقال خانه تسویه خودکار (ACH) را برای دارندگان حساب Apple Savings ارائه می دهد.

حساب پس انداز کارت اپل
در iOS 17 بتای 2، اکنون می‌خواند: «وجوه معمولاً تا پنجمین روز کاری برای برداشت در دسترس هستند» که انتقال انجام می‌شود. قبل از نسخه بتا، گفته شده بود که انتقال “معمولاً 1 تا 3 روز کاری طول می کشد تا تکمیل شود.” عبارت 1-3 روزه هنوز در iOS 16 وجود دارد.

شفاف سازی زمان انتقال پس از تعدادی شکایت از طرف صاحبان Apple Card صورت می گیرد که پس از در دسترس قرار گرفتن حساب Savings، آن را انتخاب کردند. کاربران حساب پس انداز اپل هنگام برداشت وجه با زمان انتظار طولانی مشکل داشتند.

گزارش ژوئن از روزنامه وال استریت داستان هایی را از چندین مشتری به اشتراک گذاشت که در هنگام برداشت از حساب Apple Savings با تاخیرهای غیرقابل توضیحی مواجه شدند. حتی یکی از مشتریان قبل از دریافت وجوه خود، 17 روز تاخیر تکان دهنده ای را تجربه کرد که گلدمن ساکس به تلاش های ضد کلاهبرداری اشاره کرد.

حساب پس انداز اپل در ابتدا در ماه آوریل به عنوان یک افزونه اپل کارت با مشارکت گلدمن ساکس راه اندازی شد. این حساب یک گزینه پس انداز 4.15 درصدی با بازده بالا را به مشتریان وعده داد، و بسیاری از کسانی را که می خواستند در حین ماندن در اکوسیستم اپل بر روی سود خود سرمایه گذاری کنند، جذب کرد. این حساب از طریق برنامه Apple Wallet مدیریت می شود و یکپارچه سازی یکپارچه با سایر خدمات اپل را ارائه می دهد.

هنوز مشخص نیست که آیا زمان انتقال طولانی مدت یک تغییر دائمی است یا یک اقدام موقت در حالی که اپل و گلدمن ساکس روی حل مشکلات پشت صحنه کار می کنند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا