بررسی تخصصی

ترموستات هوشمند جدید Ecobee با طراحی ممتاز قبل از راه اندازی رونمایی شد، از HomeKit و Hey Siri پشتیبانی می کند

بر اساس فهرستی از محصولات در وب‌سایت فروشگاه لوازم خانگی Lowe در کانادا، Ecobee در حال برنامه‌ریزی برای عرضه یک مدل ترموستات هوشمند جدید سازگار با HomeKit با طراحی ممتاز و نظارت داخلی بر کیفیت هوا است.

ترموستات هوشمند جدید Ecobee با طراحی ممتاز قبل از راه اندازی رونمایی شد، از HomeKit و Hey Siri پشتیبانی می کند
مشابه ترموستات هوشمند Nest گوگل که از HomeKit پشتیبانی نمی کند، به نظر می رسد ترموستات هوشمند جدید Ecobee دارای طراحی بهبود یافته با جلو شیشه ای و محفظه فلزی برس خورده است. در مقایسه، تمام ترموستات‌های موجود Ecobee دارای طراحی پلاستیکی ارزان‌تری با پوشش پشتی سفید هستند.

همانطور که ماه گذشته توسط MacRumors استیو موزر، ترموستات هوشمند Premium همچنین دارای سنسور کیفیت هوای داخلی جدید است که کیفیت هوای داخل خانه شما را کنترل می کند، نکاتی را در مورد چگونگی بهبود کیفیت هوا ارائه می دهد و زمان تعویض فیلتر هوای کوره را به شما یادآوری می کند. به لیست محصول

ترموستات هوشمند ecobee از نزدیک


مانند سایر مدل‌های Ecobee، ترموستات هوشمند Premium با پلتفرم خانه هوشمند اپل HomeKit سازگار خواهد بود و از دستورات صوتی «Hey Siri» برای کارهایی مانند تنظیم دما و ارسال پیام‌های مخابره داخلی پشتیبانی می‌کند. کنترل صوتی «Hey Siri» به یک هوم پاد یا هوم پاد مینی نیاز دارد که به همان شبکه Wi-Fi متصل باشد.

فهرست محصولات نشان می دهد که ترموستات هوشمند Premium با Amazon Alexa، Google Assistant و پلت فرم اتوماسیون IFTTT نیز سازگار خواهد بود.

یک لیست محصول جداگانه در وب سایت Lowe’s Canada نشان می دهد که Ecobee همچنین در حال برنامه ریزی یک ترموستات هوشمند پیشرفته پیشرفته است که ممکن است جانشین Ecobee3 lite فعلی آن باشد. به نظر می رسد این مدل طراحی پلاستیکی خود را حفظ کرده، فاقد کنترل صوتی است و ویژگی جدید نظارت بر کیفیت هوا را ندارد.

Ecobee هنوز به طور رسمی ترموستات هوشمند Premium یا Smart Thermostat Enhanced را معرفی نکرده است، و لیست محصولات Lowe هیچ اطلاعاتی از قیمت یا در دسترس بودن را نشان نمی دهد، اما هر دو ترموستات احتمالا در آینده نزدیک راه اندازی خواهند شد. ترموستات هوشمند موجود Ecobee با کنترل صوتی اخیراً با قیمت 199.99 دلار به فروش رسید که از 249.99 دلار کاهش یافته است، اما در حال حاضر موجودی آن در وب سایت ایالات متحده این شرکت وجود ندارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا