بررسی تخصصی

پادکست های اپل برای به دست آوردن کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه و مشارکت های میزبانی

اپل امروز چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست معرفی کرد، از جمله کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی و موارد دیگر (از طریق TechCrunch).

ویژگی پادکست
iOS 15.5، iPadOS 15.5 و macOS 12.4 ابزارهای جدیدی برای حذف آسان دانلودهای انباشته شده و آزاد کردن فضای ذخیره سازی خواهند داشت. در برنامه تنظیمات در iOS و iPadOS تحت پادکست، کاربران می‌توانند انتخاب کنند که چه تعداد قسمت‌های اخیر نمایش‌ها در یک دستگاه دانلود شود، چه تعداد قسمت‌ها یا در یک بازه زمانی، مانند هفته گذشته.

کاربران می‌توانند به دانلود همه قسمت‌های جدید ادامه دهند، اما عملکرد جدید برای غیرفعال کردن دانلودها باعث می‌شود برنامه پادکست فقط از طریق پخش جریانی کار کند. این قابلیت در سطح نمایش برای ارائه تنظیمات سفارشی برای پادکست های مختلف قابل تنظیم است.

به‌روزرسانی‌ها همچنین ویژگی‌هایی را برای مرور برنامه‌ها بر اساس فصل و فیلتر اپیزودها بر اساس وضعیت به ارمغان می‌آورد و به سازندگان پادکست این گزینه را می‌دهد تا برنامه‌های اشتراک سالانه برای پادکست‌های ممتاز را در کنار گزینه‌های اشتراک ماهانه ارائه دهند، در حالی که اشتراک‌های سالانه به عنوان پیش‌فرض تنظیم شده است. اشتراک های سالانه همچنین در صورت لزوم، صرفه جویی در هزینه را به کاربران نشان می دهد.

سیستم تحویل اختصاصی پادکست‌های اپل به سازندگان اجازه می‌دهد تا اپیزودهای پادکست رایگان و ممتاز را مستقیماً با استفاده از ارائه‌دهندگان میزبانی شخص ثالث در پادکست‌های اپل توزیع کنند. سازندگان برای انتشار قسمت های رایگان خود نیازی به عضویت در برنامه پادکست اپل ندارند. Acast، ART19، Blubrry، Buzzsprout، Libsyn، Omny Studio و RSS.com در هنگام راه‌اندازی در پاییز پشتیبانی می‌شوند و به مرور زمان ارائه‌دهندگان میزبان بیشتری اضافه می‌شوند و جزئیات بیشتر در مورد سیستم توزیع جدید در نزدیکی راه‌اندازی در دسترس خواهد بود. . در صفحه پادکست اپل برای سازندگان بیشتر بخوانید.

کنترل‌های قسمت دانلود شده و اشتراک‌های سالانه پادکست در iOS 15.5، iPadOS 15.5 و macOS 12.4 در دسترس خواهند بود، در حالی که Delegated Delivery با ارائه‌دهندگان میزبان پادکست پشتیبانی‌شده در پاییز امسال عرضه خواهد شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا