بررسی تخصصی

پایه کیف پول Geo HaloLock سازگار با MagSafe ESR با Find My Support راه اندازی شد

شرکت لوازم جانبی ESR امروز یک کمپین جدید سرمایه گذاری جمعی را برای آنچه که می گوید اولین لوازم جانبی کیف پول سازگار با MagSafe برای آیفون با پشتیبانی کامل Find My است، HaloLock Geo Wallet Stand راه اندازی کرده است. من چند هفته ای است که یک واحد بررسی اولیه را آزمایش کرده ام، و متوجه شده ام که در حین حرکت یک وسیله جانبی مفید است.

esr wallet back back
در حالی که اپل یک کیف پول MagSafe شخص اول را با پشتیبانی Find My ارائه می‌کند، این لوازم جانبی شامل ردیابی موقعیت مکانی خاص خود نمی‌شود، زیرا برنامه Find My تنها می‌تواند مکان آخرین جایی که کیف پول از تلفن شما جدا شده است را تعیین کند.

لوازم جانبی کیف پول جدید ESR با درج پشتیبانی کامل از Find My‌، ردیابی موقعیت مکانی بسیار مفیدتر را به لطف ماژول داخلی که می‌تواند از صدها میلیون دستگاه اپل در طبیعت استفاده کند تا موقعیت خود را گزارش کنند، گام مهمی را فراتر می‌گذارد. یک بلندگوی آنبورد همچنین می تواند به شما کمک کند تا به صورت شنیداری کیف پولی را که در فاصله نسبتاً نزدیک قرار گرفته است پیدا کنید.

به عنوان یک کیف پول، Geo Wallet Stand می‌تواند حدود سه کارت فیزیکی را در خود جای دهد، اعم از گواهینامه رانندگی، کارت اعتباری/دبیت، کارت عضویت یا سایر کارت‌های با اندازه مشابه.

با استفاده از ماژول Find My، پایه Geo Wallet Stand بدیهی است که به منبع انرژی نیاز دارد و ESR می‌گوید باتری قابل شارژ آن باید حدود سه ماه دوام بیاورد. شارژ با استفاده از یک کابل 0.5 متری USB-C انجام می‌شود که به یک کانکتور مغناطیسی سه پین ​​پوگو ختم می‌شود که روی کنتاکت‌های شارژ روی کیف پول می‌چسبد.

شارژ پایه کیف پول esr


ESR می‌گوید برای شارژ کامل حدود 90 دقیقه طول می‌کشد و یک چراغ وضعیت کوچک در کنار کنتاکت‌های شارژ هنگام شارژ به رنگ نارنجی و پس از شارژ کامل سبز می‌تابد. همچنین یک دکمه روشن/خاموش وجود دارد که به شما امکان می‌دهد دستگاه را خاموش کنید، اما مطمئناً وقتی خاموش است، نمی‌توانید آن را ردیابی کنید.

من به اندازه کافی واحد بررسی خود را برای آزمایش کامل عمر باتری و تخمین زمان شارژ نداشته ام، اما پس از چندین هفته استفاده، وضعیت باتری نادرست نمایش داده شده در برنامه Find My همچنان پر نشان داده می شود.

راه اندازی پایه کیف پول esr


راه‌اندازی در برنامه Find My‌ مانند هر وسیله جانبی پشتیبانی‌شده دیگری انجام می‌شود، با فشار طولانی روی دکمه کیف پول و قرار دادن آن در حالت جفت شدن. هنگامی که فرآیند راه‌اندازی در برنامه را طی کردید تا به کیف پول یک نام و نماد شکلک بدهید، درست مانند AirTags و سایر لوازم جانبی سازگار با Find My، در برگه Devices در برنامه Find My نشان داده می‌شود.

همانطور که ممکن است از نام آن حدس بزنید، Geo Wallet Stand ترفند دیگری نیز در آستین خود دارد و آن توانایی آن برای عملکرد به عنوان پایه تلفن در حالت عمودی یا افقی است. کیف پول از دو بال با یک لولا در بالا ساخته شده است که نیمه نگهدارنده کارت را به MagSafe و نیمه Find My‌ متصل می‌کند و به قسمت کارت اجازه می‌دهد به سمت بیرون حرکت کند و به عنوان پایه پایه عمل کند.

پایه کیف پول esr 1


کشش کافی در لولا وجود دارد که می توانید آن را در محدوده زوایای 15 درجه تا 170 درجه تنظیم کنید تا تقریباً در هر تنظیماتی مشاهده بهینه شود.

طراحی دو بخش مطمئناً کیف پول Geo را ضخیم‌تر از کیف پول MagSafe اپل می‌کند، اما من آن را خیلی ضخیم یا سنگین نمی‌دانم که می‌خواهم، اگرچه این یک ارزیابی ذهنی است. پشتیبانی کامل Find My در کیف پول به‌طور اجتناب‌ناپذیر وزن و حجیمی را در مقایسه با لوازم جانبی اپل اضافه می‌کند، و طراحی لولایی ESR راهی هوشمندانه برای حذف برخی عملکردهای اضافی از آن است.

پایه کیف پول esr مقایسه کنید


با این حال، نمی توان از این واقعیت عبور کرد که پایه کیف پول Geo بیش از دو برابر ضخامت و تقریباً سه برابر سنگین تر از کیف پول MagSafe اپل است. من در طول سال‌ها از باتری‌های مغناطیسی و قاب‌های باتری مختلف بر روی آیفون‌هایم استفاده کرده‌ام، بنابراین یک قوز اضافی در پشت تلفنم برای من مشکلی ایجاد نمی‌کند و پایه کیف پول Geo به طور عمده شبیه به آن است. به چیزی مانند بسته باتری MagSafe اپل.

وزن پایه کیف پول Geo را 84 گرم خالی و 107 گرم با گواهینامه رانندگی، کارت اعتباری معمولی و اپل کارت سنگین وزن کردم. این مقدار بسیار نزدیک با بسته باتری MagSafe اپل در 113 گرم است و ضخامتی مشابه دارد. البته هر دو به طور قابل ملاحظه‌ای ضخیم‌تر و سنگین‌تر از کیف پول MagSafe اپل هستند که فقط ۳۲ گرم وزن دارد.

پایه کیف پول esr مقایسه سمت


وزن اضافی و حجیم با توجه به عملکردی که کیف پول ارائه می دهد واقعاً من را آزار نمی دهد، اما اگر احساس باریکی در دست برای شما در اولویت است یا قصد دارید آن را با شلوار جین تنگ در جیب خود بیرون بیاورید. به طور منظم، قطعا چیزی است که باید از آن آگاه بود.

البته، دلیل کمی وجود دارد که همیشه کیف پول را به تلفن خود متصل نگه دارید، مگر اینکه واقعاً علاقه مند به استفاده از عملکرد پایه در اطراف خانه باشید، بنابراین خارج از آزمایش بررسی اضافی من، فقط زمانی که کیف پول را روی تلفن خود می زنم، می زنم. از خانه بیرون رفتم

برای کمی امنیت بیشتر، بخش اسلات کارت شامل یک حلقه انگشت در پشت است، اگر دوست دارید گوشی خود را به همین شکل نگه دارید. این روش ترجیحی من برای در دست گرفتن تلفن نیست، اما حلقه زمانی که از کیف پول استفاده نمی‌کنید، کاملاً هم سطح با کیف پول قرار می‌گیرد، بنابراین آن را آزاردهنده نمی‌دانم.

حلقه پایه کیف پول esr


ESR می‌گوید که نیروی نگه‌دارنده مغناطیسی Geo Wallet Stand بیش از دو برابر استاندارد رسمی MagSafe اپل است که به اطمینان از چسبیدن آن به هر نحوی که استفاده می‌شود کمک می‌کند. من قطعاً می توانم تفاوت قدرت را در مقایسه با لوازم جانبی MagSafe اپل مانند کیف پول و بسته باتری تشخیص دهم و هیچ نگرانی در مورد جدا شدن تصادفی کیف پول ESR ندارم.

یکی از شکایت‌های من در مورد کیف پول MagSafe اپل این است که کارت‌ها معمولاً به اندازه‌ای عمیق در درگاه کارت قرار می‌گیرند که نمی‌توانید لبه آن را بگیرید و به راحتی آن را بیرون بکشید. اپل در نظر دارد که کاربران کیف پول را از گوشی خود خارج کنند و از یک سوراخ در پشت کیف برای بیرون راندن کارت ها در صورت نیاز استفاده کنند. در حالی که این به ایمن نگه داشتن کارت ها در کیف پول کمک می کند، به نظر من مزاحمت بیشتر از مزیت آن است، و حتی در این صورت اگر فقط یک کارت را حمل می کنید، کارت ها در شکاف کاملاً شل می شوند.

اسلات Geo Wallet Stand کارت‌ها را محکم‌تر نگه می‌دارد و ESR آن را «فنر تنش پویا» در داخل اسلات کارت می‌نامد. بدون در نظر گرفتن تعداد کارت هایی که قرار داده شده اند، ثبات کمی را فراهم می کند، و من نگرانی زیادی در مورد افتادن آنها ندارم. یک بریدگی کوچک در پایین شکاف باعث می‌شود که کارت‌ها را به آسانی به سمت بالا فشار دهید تا بدون نیاز به برداشتن کیف پول از تلفن خود، که به نظر من طراحی بسیار بهتری نسبت به اپل دارد، به آنها دسترسی پیدا کنید.

پایه کیف پول esr magsafe


پایه کیف پول ESR HaloLock Geo در دو رنگ مشکی نیمه‌شب و قهوه‌ای کاراملی ارائه می‌شود و کمپین سرمایه‌گذاری جمعی هم‌اکنون با ارسال به سراسر جهان به صورت زنده در دسترس است. قیمت معمولی Geo Wallet Stand 39 دلار خواهد بود، اما ESR انواع پیشنهادات با تخفیف با تعداد محدود را ارائه می دهد که از حدود 27 دلار شروع می شود.

ESR می‌گوید که گواهی‌نامه‌های مربوطه و تست‌های کیفیت برای پایه کیف پول تکمیل شده است، و واحد بازبینی که من آزمایش می‌کردم مطمئناً به نظر می‌رسد و احساس می‌کند که یک محصول کامل شده است، بنابراین به نظر می‌رسد ESR در موقعیت خوبی برای برآورده کردن حمل و نقل خود در ماه می باشد. هنگامی که کمپین Kickstarter در اواخر ماه آینده به پایان می رسد.

توجه: ESR پایه HaloLock Geo Wallet Stand را به MacRumors برای نمایش‌های عملی ارائه کرد و هیچ غرامت دیگری دریافت نشد. MacRumors یک شریک وابسته با ESR است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا