بررسی تخصصی

گیفت کارت همه چیز اپل اکنون در چندین کشور اروپایی موجود است

اپل امروز کارت هدیه واحد خود را برای همه چیز اپل در چندین کشور اروپایی از جمله فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، هلند، بریتانیا و غیره راه اندازی کرد.

گیفت کارت همه چیز اپل اکنون در چندین کشور اروپایی موجود است
این کارت را می توان در اپ استور و سایر خدمات آنلاین استفاده کرد، اما می توان از آن برای خرید محصولات و لوازم جانبی در فروشگاه اپل نیز استفاده کرد.

اپل این کارت هدیه را در سال 2020 برای مشتریان آمریکایی راه اندازی کرد و سال گذشته در دسترس بودن آن را به کانادا و استرالیا نیز گسترش داد. وبلاگ هلندی iCulture.nl در دسترس بودن جدید کارت در اروپا را مشاهده کرد.

قبل از ورود تک گیفت کارت، دو گیفت کارت مجزای اپل موجود بود: کارت‌های iTunes که می‌توان از آن‌ها برای خرید اپ استور، iTunes Store و خرید ذخیره‌سازی iCloud استفاده کرد و کارت‌های هدیه اپل استور که برای خرید کالا در فروشگاه‌های اینترنتی و آجری اپل استفاده می‌شود. فروشگاه های خرده فروشی و ملات.

اپل یک صفحه اختصاصی در وب سایت های منطقه ای خود دارد که توضیح می دهد کارت چه کار می کند و چگونه می توان از آن استفاده کرد. در شعار نوشته شده است: “محصولات، لوازم جانبی، برنامه ها، بازی ها، موسیقی، فیلم ها، برنامه های تلویزیونی، iCloud، و موارد دیگر. این کارت هدیه همه این کارها را انجام می دهد. و سپس برخی.”

مشتریان می‌توانند تصمیم بگیرند که چه مبلغی روی کارت‌ها می‌خواهند، که همچنین می‌تواند برای اضافه کردن پول مستقیماً به موجودی حساب Apple برای پرداخت چیزهایی مانند محصولات اپل، لوازم جانبی، برنامه‌ها، بازی‌ها، موسیقی، فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و موارد دیگر استفاده شود.

این کارت ها دارای طراحی متمایز با لوگوهای رنگی اپل هستند. در مجموع پنج طرح وجود دارد و کارت ها را می توان با استفاده از پورتال خرید آنلاین اپل خریداری، شخصی سازی و از طریق ایمیل دریافت کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا