بررسی تخصصی

همه چیز جدید در iOS 17 بتا 2

اپل امروز دومین بتا از به‌روزرسانی‌های iOS 17 و iPadOS 17 را برای اهداف آزمایشی برای توسعه‌دهندگان منتشر کرد، و مانند همه نسخه‌های بتا جدید برای یک به‌روزرسانی مهم، این نرم‌افزار شامل تعدادی ترفند و تغییرات کوچک است زیرا اپل سیستم‌عامل‌ها را قبل از راه‌اندازی اصلاح می‌کند. . ما همه چیز جدیدی را که تاکنون در بتا دوم پیدا کرده‌ایم جمع‌آوری کرده‌ایم.

ویژگی عمومی iOS 17 سبز آبی

به روز رسانی صفحه نمایش

این از نظر فنی یکی از ویژگی های نسخه بتا اول است، اما اکنون صفحه به روز رسانی اطلاعات بیشتری در مورد نرم افزار بتا نشان می دهد. این شامل جزئیاتی در مورد پیوستن به یک برنامه بتا و پشتیبان گیری قبل از نصب نرم افزار بتا است.

به روز رسانی ios 17 beta 2

نکات برنامه

برنامه های مختلف طراحی شده توسط اپل از ویژگی نکاتی استفاده می کنند که جزئیات عملکردهای موجود را ارائه می دهد. به عنوان مثال، در برنامه پیام‌ها، نکته‌ای درباره ارسال پیام از طریق مکالمه به جای تایپ کردن با سیری وجود دارد.

نکات ios 17 در برنامه ها
هنگام AirDropping، پیشنهادی وجود دارد که اگر افرادی را در نزدیکی خود نمی بینید، تلفن را نزدیک تلفن دیگری نگه دارید.

تنظیمات مکان

در قسمت Systems Settings از گزینه های Location privacy، گزینه جدید «MicroLocation» وجود دارد. اپل توضیح نمی دهد که این چیست. تأیید موقعیت مکانی کلیپ‌های برنامه به‌عنوان یک گزینه ناپدید شده است.

میکرولوکیشن ios 17

پیام‌ها اعلام حضور کنید

در بخش پیام‌ها در برنامه تنظیمات، اپل عبارت گزینه‌های داده را برای ویژگی Check-In تغییر داده است. اکنون گزینه‌ها به جای «فقط مکان فعلی» و «همه مکان‌های بازدید شده» «کامل» و «محدود» هستند.

پیام ها بررسی می شوند تغییرات
داده‌های محدود به‌عنوان مکان فعلی و جزئیات مربوط به باتری و سیگنال شبکه توصیف می‌شوند، در حالی که Full شامل تمام داده‌های محدود به‌علاوه مسیر طی شده و مکان آخرین باز کردن قفل آیفون و حذف اپل واچ است.

برنامه موسیقی

فعال کردن Crossfade برای Apple Music در برنامه تنظیمات دیگر برنامه تنظیمات را خراب نمی کند، به علاوه یک طول قابل تنظیم برای ویژگی Crossfade وجود دارد.

طول متقاطع موزیک اپل

آماده به کار

اکنون گزینه ای برای خاموش کردن اعلان ها در حالت آماده به کار وجود دارد. اعلان‌های طبقه‌بندی‌شده به‌عنوان «بحرانی» حتی زمانی که این ویژگی خاموش است، ارسال می‌شود.

استندبای ios 17 اعلان ها را نشان می دهد

ابزارک های Apple Music

برخی از ویجت‌های Apple Music اکنون در اندازه‌های مختلف در دسترس هستند.

ویجت های موسیقی اپل

سایر ویژگی های جدید

چیزی را پیدا کنید که در اینجا به آن اشاره نکردیم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا