بررسی تخصصی

اولین تخفیف‌های سال برای اپل واچ سری 8 و اولترا با بهترین قیمت‌ها در آمازون رسید.

هفته‌ها از پیگیری تخفیف‌های قابل توجه اپل واچ سری 8 می‌گذرد، و امروز آمازون اولین معامله از این نوع را برای سال 2023 معرفی کرده است. در زیر فروش هر دو مدل 41 میلی‌متری و 45 میلی‌متری اپل واچ سری 8 و همچنین چند مدل را مشاهده خواهید کرد. علائم اپل واچ Ultra.

اپل واچ سری 8

با شروع 41 میلی متری GPS Apple Watch Series 8، می توانید نسخه آلومینیومی PRODUCT(RED) را برای 349.00 دلار، از 399.00 دلار کاهش یافته است. این با قیمت پایین همیشه در این ساعت مطابقت دارد و از زمان نگارش فقط در رنگ (محصول)قرمز موجود است.

ساعت اپل 8 زردتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

با رفتن به جی پی اس 45 میلی متری اپل واچ سری 8، می توانید (محصول) آلومینیوم قرمز را برای 379.00 دلار، از 429.00 دلار کاهش یافته است. حمل و نقل این یکی تا فوریه به تعویق افتاده است، اما این قیمت کم سابقه دیگری است که می توانید امروز آن را قفل کنید.

در نهایت، اپل واچ سلولی 45 میلی‌متری سری 8 به فروش می‌رسد 479.00 دلاراز 529.00 دلار در چند رنگ: Starlight، PRODUCT(قرمز)، Midnight، و نقره ای. این یکی دیگر از بهترین قیمت‌ها است و اکثر مدل‌ها برای ارسال و تحویل در این ماه در دسترس هستند.

اپل واچ اولترا

مدل‌های متعددی از اپل واچ اولترا به آن کاهش یافته است 749.00 دلار امروز در آمازون، از 799.00 دلار کاهش یافت. این در مقایسه با قیمت پایینی که در طول تعطیلات در Ultra شاهد بودیم، تقریباً 10 دلار بیشتر است، بنابراین دومین قیمت مناسب برای ژانویه است.

اپل ساعت فوق زرد

در Apple Watch Ultra با Trail Loop، Alpine Loop و Ocean Band، همه با گزینه‌های اندازه‌های مختلف در دسترس فروش خواهید داشت. بهترین فروش این هفته در هر مدل Ultra 50 دلار تخفیف است.

از بهترین تخفیف های این هفته در محصولات اپل و لوازم جانبی مرتبط در خلاصه تخفیف های اختصاصی اپل ما مطلع شوید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا