بررسی تخصصی

برای دومین سال، اپل کارت و گلدمن ساکس رتبه اول را در مطالعه مشتری کسب کردند

اپل کارت و صادرکننده گلدمن ساکس دوباره در صدر جدول در بخش صادرکننده کارت اعتباری متوسط ​​در مطالعه سالانه JD Power US Credit Card Satisfaction مطالعه قرار گرفتند.اس ام برای دومین سال متوالی1 اپل کارت و صادرکننده گلدمن ساکس نیز در میان تمام دسته‌های مورد بررسی در بخش صادرکننده کارت اعتباری متوسط ​​برای دومین سال متوالی، از جمله تعامل، شرایط کارت اعتباری، ارتباطات، مزایا و خدمات، پاداش‌ها و لحظات کلیدی، بالاترین رتبه را کسب کردند.

جنیفر بیلی، معاون اپل در Apple Pay و Apple Wallet می‌گوید: «تقویت زندگی مشتریان ما در قلب کاری است که انجام می‌دهیم، بنابراین مفتخریم که امسال مجدداً Apple Card و صادرکننده Goldman Sachs را برای رضایت مشتری به رسمیت شناخته‌ایم. ما متعهد به ارائه اولین کارت اعتباری دیجیتالی هستیم که به مشتریان کمک می کند زندگی مالی سالم تری داشته باشند، و مشتاقانه منتظر ارائه ابزارهای مالی نوآورانه و رضایت مشتری برنده جوایز برای کاربران اپل کارت خود هستیم.

پیوش نهار، رئیس جهانی کسب و کار مصرف کننده گلدمن ساکس، گفت: «در حالی که ما به خدمات رسانی به مردم بیشتر و بیشتر ادامه می دهیم، ما بسیار خوشحالیم که بار دیگر توسط مشتریان و JD Power به عنوان شماره 1 رضایت مشتری در میان صادرکنندگان کارت اعتباری متوسط ​​شناخته می شویم. . ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با شرکای خود در اپل هستیم تا محصولات با ارزش و مصرف کننده محوری را ارائه دهیم که تجربه مشتری برنده جوایزی را ارائه می دهند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا