بررسی تخصصی

ویدئو: بازی Fortnite در iPad با Xbox Cloud Gaming

اگر در جریان نبرد حقوقی اپل و اپیک گیمز، فورتنایت را در آیفون و آی‌پد از دست داده‌اید، مایکروسافت خبر خوبی برای شما دارد – سرویس Xbox Cloud Gaming اکنون از Fortnite پشتیبانی می‌کند، به این معنی که می‌توانید با استفاده از Safari در دستگاه iOS خود بازی کنید. یا مرورگر دیگری

در آخرین ویدیوی یوتیوب خود، فکر کردیم که Fortnite را از طریق سرویس Xbox Cloud Gaming بررسی کنیم تا ببینیم چگونه کار می کند، تجربه بازی چگونه است و آیا جایگزین مناسبی برای یک برنامه بومی است یا خیر.

Fortnite اولین بازی رایگان است که از طریق سرویس Xbox Cloud Gaming در دسترس است، به این معنی که هیچ هزینه ای برای بازی وجود ندارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب کاربری مایکروسافت است که به حساب Epic Games شما مرتبط است و می توانید وارد شوید و درست در کنار دوستان خود بازی کنید.

این بازی Fortnite است، بنابراین مطمئناً خریدهای درون برنامه ای زیادی وجود دارد، اما تجربه اصلی گیم پلی کاملاً رایگان است. بازی Xbox Cloud در 26 کشور در دسترس است و در حالی که هنوز در ظرفیت بتا کار می کند، گیم پلی اصلا بد نیست.

مقدار کمی تاخیر ورودی در بازی Fortnite وجود دارد، اما ممکن است بسته به موقعیت مکانی و سرعت اتصال شما متفاوت باشد. این بازی‌های شوتر اول شخص مانند Fortnite را تحت تأثیر قرار می‌دهد، اما در نهایت، ما توانستیم بدون مشکل حرکت کنیم و بازی کنیم.

می‌توانید با استفاده از کنترل‌های لمسی درست روی آیفون یا آی‌پد بازی کنید، یا می‌توانید یک کنترلر را برای تجربه‌ای شبیه به کنسول بازی متصل کنید.

شایان ذکر است که سرویس GeForce NOW انویدیا نیز بر روی نسخه مبتنی بر مرورگر Fortnite کار می کند که در حال حاضر در نسخه آزمایشی بسته است، اما نسخه مایکروسافت اکنون برای همه در دسترس است. ما فورتنایت را از طریق GeForce NOW امتحان کردیم، و این یک تجربه بازی بسیار مشابه است.

در مجموع، اگر می‌خواهید فورتنایت را روی آیفون یا آی‌پد در حین حرکت بازی کنید، یا اگر دستگاه iOS تنها دستگاه شماست، پلتفرم Xbox Cloud Gaming راه حل مناسبی است که ارزش بررسی را دارد.

آیا Fortnite را از طریق Xbox Cloud Gaming بازی کرده اید؟ نظر خود را در مورد این تجربه در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا