بررسی تخصصی

چگونه ChatGPT را در اپل واچ خود دریافت کنید

چت ربات مکالمه ChatGPT OpenAI در حال طوفانی در صنعت فناوری است و اکنون می توانید به لطف یک برنامه جدید برای اپل واچ به نام Petey، همه چیز را روی مچ دست خود از آن بپرسید.

اپلیکیشن پیتی
اگر ادامه نداده اید، ChatGPT یک مدل زبانی نسل بعدی است که پاسخی شبیه انسان به ورودی زبان طبیعی را درک می کند و ایجاد می کند. ربات چت بر روی مجموعه بزرگی از متن که از اینترنت جمع شده است آموزش داده شده است، بنابراین می تواند به طیف گسترده ای از سوالات پاسخ دهد و پاسخ های منسجمی به انواع مختلف درخواست ها ایجاد کند.

کاری که برنامه Petey انجام می دهد این است که به شما امکان می دهد با تایپ کردن سؤالات در Apple Watch یا استفاده از ورودی صدا به متن، ربات چت OpenAI را جستجو کنید. علاوه بر این، این یک تجربه مکالمه است، بنابراین می‌توانید به تعامل با ربات چت در چارچوب پرسش‌هایی که قبلاً روی آن گذاشته‌اید، ادامه دهید.

Petey دارای یک پیچیدگی صفحه ساعت است که دسترسی به آن را بدون نیاز به پیمایش برنامه های خود برای باز کردن آن بسیار آسان می کند. این آن را به جایگزینی مناسب برای پرسیدن سؤالات از سیری تبدیل می کند، که نه بار از هر ده بار یک سری نتایج وب را که به هر حال به آیفون شما ارسال می شود، برمی گرداند.

کوچک


اگر سؤالی دارید اما تنها چیزی که باید در دست داشته باشید ساعت خود است، Petey می‌تواند پاسخی برای سؤال شما ارائه دهد و پاسخ‌ها اغلب بسیار چشمگیرتر از هر دستیار دیجیتالی است. حتی می توانید پاسخ ها را با صدای بلند با متن به گفتار بخوانید و می توانید نتیجه تعامل خود را از طریق متن، ایمیل یا رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

Petey که قبلاً watchGPT نامیده می شد (این نام به دلیل مشکلات علامت تجاری حذف شد) و توسط Hidde van de Ploeg توسعه یافته بود، Petey در حال حاضر 4.99 دلار قیمت دارد و در فروشگاه App موجود است. این برنامه به watchOS 9 نیاز دارد، بنابراین باید روی Apple Watch Series 4 و مدل‌های جدیدتر کار کند، و در حال حاضر از 14 زبان مختلف پشتیبانی می‌کند که به مرور زمان اضافه خواهد شد.

(به دنبال دسترسی به ChatGPT از نوار منوی Mac خود هستید؟ یک برنامه برای آن نیز وجود دارد.)

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا