بررسی تخصصی

Google Maps نمای همه جانبه مسیرها و سایر ویژگی‌های هوش مصنوعی را به دست می‌آورد

Google Maps یک نمای همه جانبه جدید برای مسیرها دریافت می کند که از هوش مصنوعی، نمای خیابان و تصاویر هوایی برای پیش نمایش هر مرحله از سفر قبل از زمان استفاده می کند.

Google Maps نمای همه جانبه مسیرها و سایر ویژگی‌های هوش مصنوعی را به دست می‌آورد
به گفته گوگل، وقتی کاربران مسیرهایی را برای رانندگی، پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری دریافت می‌کنند، Google Maps اکنون «تجربه‌ای چند بعدی» ارائه می‌کند که می‌تواند برای پیش‌نمایش خطوط دوچرخه، پیاده‌روها، تقاطع‌ها و پارک کردن در طول مسیر استفاده شود.

از یک نوار لغزنده زمان می‌توان برای مشاهده اطلاعات کیفیت هوا و نحوه ظاهر مسیر با تغییر آب و هوا در طول روز استفاده کرد، در حالی که هوش مصنوعی و روندهای رانندگی تاریخی شبیه‌سازی می‌کنند که در یک زمان معین چند خودرو ممکن است در جاده باشند.

نمای همه جانبه برای مسیرها در آمستردام، بارسلون، دوبلین، فلورانس، لاس وگاس، لندن، لس آنجلس، میامی، نیویورک، پاریس، سانفرانسیسکو، سن خوزه، سیاتل، توکیو و ونیز در اندروید و iOS در حال اجراست.

علاوه بر نمای همه جانبه برای مسیرها، جستجو با نمای زنده با لنز در Maps جایگزین شده است که از هوش مصنوعی و واقعیت افزوده برای کمک به کاربران برای جهت‌یابی خود در محله جدید استفاده می‌کند.

اکنون با ضربه زدن روی نماد لنز در نوار جستجو و بلند کردن تلفن، اطلاعات AR در مورد دستگاه‌های خودپرداز، ایستگاه‌های حمل‌ونقل، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و فروشگاه‌های اطراف به شما ارائه می‌شود. گوگل می گوید که Lens in Maps در بیش از 50 شهر جدید از جمله آستین، لاس وگاس، رم، سائوپائولو و تایپه عرضه می شود.

در جاهای دیگر، نقشه ناوبری رنگ های به روز شده، ساختمان های واقعی تر و جزئیات خطوط بزرگراه بهبود یافته است. این به روز رسانی ها در ماه های آینده در 12 کشور از جمله ایالات متحده، کانادا، فرانسه و آلمان آغاز می شود.

در همین حال، ایالات متحده همچنین قرار است اطلاعاتی در مورد خطوط خودروهای پرشمار (HOV) در طول یک مسیر دریافت کند و در اروپا، اطلاعات محدودیت سرعت مبتنی بر هوش مصنوعی به 20 کشور در حال گسترش است. هر دو ویژگی در ماه‌های آینده در اندروید، iOS و خودروهای دارای Google Built-in عرضه خواهند شد.

در نهایت، گوگل می گوید که درایورهای EV در اندروید و iOS اکنون اطلاعات مفیدتری از ایستگاه شارژ را مشاهده خواهند کرد، از جمله اینکه آیا شارژر با وسیله نقلیه آنها سازگار است و آیا شارژرهای موجود سریع، متوسط ​​یا کند هستند. این قابلیت همچنین شامل قابلیت مشاهده آخرین زمان استفاده از شارژر است تا بدانید شارژر خراب نیست. این به‌روزرسانی‌ها از این هفته در iOS و Android در هر جایی که اطلاعات ایستگاه شارژ EV در دسترس باشد، در سطح جهانی عرضه می‌شوند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا