بررسی تخصصی

نقد و بررسی: آداپتور برق منحصر به فرد GravaStar با الهام از ربات، آیفون را سریع شارژ می کند و دو پورت USB-C را ارائه می دهد.

GravaStar یک شرکت کوچک است که بلندگوهای عجیب و غریب و آداپتورهای برق رومیزی منحصر به فرد طراحی می کند و آخرین محصول آن، شارژر سریع Delta35 GaN، ترکیبی از سرگرمی و عملکرد است. دلتا 35 یک آداپتور برق 35 واتی است که شبیه یک ربات کوچک است.

نقد و بررسی: آداپتور برق منحصر به فرد GravaStar با الهام از ربات، آیفون را سریع شارژ می کند و دو پورت USB-C را ارائه می دهد.
دو پورت USB-C در بالای آداپتور برق، چراغ‌های LED که به عنوان چشم عمل می‌کنند و هنگام استفاده از آداپتور برق می‌درخشند، و شاخک‌های تاشو برای شارژ در پایین وجود دارد. GravaStar همچنین دو گوش یا آنتن توپی و دو بازوی توپی را اضافه کرده است.

هم آنتن ها و هم بازوها را می توان تغییر مکان داد و به اطراف جابجا کرد، بنابراین شارژر ربات کوچک می تواند در مواقعی که به عنوان شارژر استفاده نمی شود، به عنوان یک حواس پرتی دسکتاپ عمل کند. بازوها، آنتن‌ها و دیگر عناصر طراحی رباتیک هیچ هدف عملی ندارند، اما جذابیت بصری را به آداپتور برق اضافه می‌کنند.

دو پورت USB-C در Delta35 در بالای آداپتور برق قرار دارند. با توجه به این طراحی، به خوبی به دوشاخه برق رومیزی متصل می شود، زیرا جهت گیری ایده آل شارژر است، اما می توان از آن در دیوار نیز استفاده کرد. توجه داشته باشید که کمی عجیب و غریب به نظر می رسد که به دیوار وصل شده است زیرا ویژگی های ربات به پهلو خواهد بود.

این شارژری است که مانند اکثر این روزها از فناوری نیترید گالیوم (GaN) استفاده می کند، بنابراین جمع و جور است. فضای زیادی روی دسکتاپ اشغال نمی کند و از نظر اندازه شبیه به شارژر iPad است. در حالی که شاخک ها به سمت پایین جمع می شوند، بازوها و آنتن ها حجیم می شوند. با این حال، هنوز آنقدر کوچک است که در یک کیسه برای استفاده به عنوان شارژر در هنگام حرکت قرار می گیرد.

شارژ گراواستار دلتا 35
حداکثر توان دلتا 35 35 وات است که برای شارژ آیفون، آی پد یا مک بوک کافی است، اما ظرفیت کافی برای شارژ همزمان چندین دستگاه با حداکثر سرعتشان را ندارد. تنها با اتصال آیفون 15 به برق، دلتا35 برای شارژ سریع اندازه ای دارد و می تواند 50 درصد شارژ را در 30 دقیقه ارائه دهد.

هنگامی که دو دستگاه به برق وصل هستند، برق بین آنها تقسیم می شود و هر پورت 12 وات دریافت می کند، بنابراین سرعت شارژ کاهش می یابد. 35 وات برای شارژر دو پورت در قسمت پایینی قرار دارد، اما اگر در طول روز کاری مانند شارژ کردن آیفون و آی‌پد روی میز خود انجام می‌دهید و سریع به برق نیاز ندارید، به عنوان یک راه‌حل دسکتاپ به خوبی عمل می‌کند.

در آزمایش من، Delta35 همانطور که انتظار می رفت کار کرد، و من از طراحی آن قدردانی کردم، اما ای کاش قدرت بیشتری ارائه می داد. همانطور که مطرح می شود، برای آیفون، آی پد، مک بوک ایر و سایر دستگاه های کوچکتر مشابه مناسب است، اما نه برای مک های قدرتمندتر.

اشاره می‌کنم که این در اصل همان آداپتور برق دوگانه USB-C 35 واتی است که اپل در کنار مک بوک ایر ارائه می‌کند و 59 دلار برای آن هزینه می‌گیرد. نسخه GravaStar زیباتر است و قیمت آن بسیار کمتر با 30 دلار است.

شارژر سریع Delta35 GaN را می توانید از وب سایت GravaStar با قیمت 29.95 دلار سفارش دهید. این در رنگ های سفید و صورتی عرضه می شود و از 20 اکتبر ارسال می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا