بررسی تخصصی

Sonos نوار صوتی ارزان‌تری را با پشتیبانی AirPlay 2، کنترل صوتی Hey Sonos برای Apple Music معرفی کرد.

Sonos امروز از ارزان‌ترین نوار صوتی خود به نام Sonos Ray رونمایی کرد. گفته می شود که این نوار صوتی جمع و جور با قیمت 279 دلار در ایالات متحده، از “پردازش پیشرفته” برای ایجاد “صوتی بسیار گسترده” استفاده می کند، و پشتیبانی از AirPlay 2 اجازه می دهد تا صدا به صورت بی سیم از دستگاه های اپل مانند آیفون، آی پد، به نوار صوتی پخش شود. و مک.

Sonos نوار صوتی ارزان‌تری را با پشتیبانی AirPlay 2، کنترل صوتی Hey Sonos برای Apple Music معرفی کرد.
نوار صوتی از 7 ژوئن در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، بریتانیا، ایرلند، آلمان، اتریش، سوئیس، لهستان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، دانمارک، نروژ، فنلاند، پرتغال در دسترس خواهد بود. ، استرالیا، نیوزلند، سنگاپور و سایر کشورها و مناطق را انتخاب کنید.

مجموعه کامل نوار صوتی Sonos اکنون شامل Ray با قیمت 279 دلار، نسل دوم Beam با قیمت 449 دلار و Arc با قیمت 899 دلار است.

Sonos همچنین اعلام کرد که سیستم کنترل صوتی خود را برای بلندگوهای خود راه‌اندازی می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد برای کنترل سرویس‌های موسیقی سازگار از جمله Apple Music، Amazon Music، Deezer، Pandora و Sonos Radio بگویند: «Hey Sonos».

بلندگوهای Sonos در حال حاضر از Amazon Alexa و Google Assistant پشتیبانی می کنند و اکنون کاربران به کنترل صوتی Sonos به عنوان گزینه سوم دسترسی خواهند داشت.

Sonos گفت که ویژگی کنترل صوتی از اول ژوئن در ایالات متحده و اواخر سال جاری در فرانسه در دسترس خواهد بود و بازارهای دیگری نیز به دنبال آن خواهند بود. این شرکت تضمین می‌کند که تمام درخواست‌های صوتی «Hey Sonos» به‌طور کامل بر روی دستگاه پردازش می‌شوند، بدون اینکه صدا یا رونوشتی به ابر ارسال شود، توسط هیچ طرفی گوش داده یا خوانده شود.

در آخر، اسپیکر قابل حمل Sonos Roam با پشتیبانی از AirPlay 2 اکنون در سه رنگ جدید موجود است: Olive، Wave و Sunset.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا