بررسی تخصصی

HomePod و HomePod Mini Gain پشتیبانی برای سوئدی و نروژی

اپل روز چهارشنبه نسخه 15.6 نرم افزاری را برای HomePod و HomePod mini منتشر کرد. اگرچه در یادداشت های انتشار ذکر نشده است، این به روز رسانی پشتیبانی از سیری به زبان های سوئدی و نروژی را در HomePod و HomePod mini اضافه می کند.

HomePodandMini دارای ویژگی نارنجی است
اضافه شدن پشتیبانی سوئدی و نروژی احتمالاً به این معنی است که HomePod mini در ماه های آینده در سوئد و نروژ عرضه خواهد شد. اپل پس از پشتیبانی از سیری در هلندی و زبان های مختلف در سوئیس، HomePod mini را در اواخر مارس در بلژیک، هلند و سوئیس منتشر کرد.

اپل همچنین Siri را به زبان دانمارکی و فنلاندی با کاربران منتخب HomePod mini در ماه‌های اخیر آزمایش کرده است، بنابراین HomePod mini ممکن است در نهایت در دانمارک و فنلاند عرضه شود. با این حال، دانمارکی و فنلاندی هنوز به عنوان زبان‌های پشتیبانی‌شده فهرست نشده‌اند.

برای تغییر زبان هوم پاد یا هوم پاد مینی، برنامه Home را در آیفون باز کنید، روی کارت سفید هوم پاد مورد نظر را طولانی فشار دهید، به پایین اسکرول کنید و روی نماد چرخ دنده تنظیمات ضربه بزنید، روی Language ضربه بزنید و زبانی را از فهرست

HomePod mini که در نوامبر 2020 راه اندازی شد، در حال حاضر در ایالات متحده، استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، ژاپن، اسپانیا، بریتانیا، مکزیک، تایوان، چین، اتریش، ایرلند، نیوزلند، فروخته می شود. ایتالیا، بلژیک، هلند و سوئیس. اپل در مارس 2021 هوم پاد سایز کامل را متوقف کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا