بررسی تخصصی

Radical iMac Mod نشان می دهد که چگونه اپل می تواند چانه را برای طراحی تمام صفحه حذف کند

تکنسین‌ها در چین اصلاحات سختی را برای از بین بردن «چانه» آی‌مک 24 اینچی ایجاد کرده‌اند و به طراحی تمام صفحه دست یافته‌اند.


Io Technology، گروهی که ویدیوهای مربوط به اصلاح و تعمیر سخت افزار و تراشه را تولید می کند، ویدیویی را منتشر کرد که برخی از مهندسی پشت اصلاح خیره کننده iMac را در وب سایت چینی اشتراک گذاری ویدیو Bilibili نشان می دهد. پس از انتشار مجدد توسط کاربرانی مانند “در توییتر مورد توجه قرار گرفت.دوان روئی

iMac G4 در سال 2002 که دارای حاشیه‌های مساوی در اطراف صفحه‌نمایش بود، به عنوان الهام‌بخش این اصلاح ذکر شد. در حالی که در ابتدا انتقال بیشتر اجزای داخلی iMac به پایه مانند G4 مورد توجه قرار گرفت، قرار دادن آنها مستقیماً در پشت لبه پایین نمایشگر روشی بود که در نهایت برای کاهش نمایه جلویی دستگاه و در عین حال حفظ بیشتر طراحی نازک آن انتخاب شد.

all screen imac mod rear - Radical iMac Mod نشان می دهد که چگونه اپل می تواند چانه را برای طراحی تمام صفحه حذف کند


ابتدا آی‌مک از هم جدا شد و ناحیه «چانه» نمایشگر بریده شد و لبه‌ها به همان شکل بالا آسیاب شدند. یک محفظه پشتی جدید با یک ناحیه بزرگ شده برای برد منطقی و پورت ها به صورت دیجیتالی و چاپ سه بعدی برای آزمایش ایجاد شد، قبل از اینکه از آلومینیوم ماشین کاری و آنودایز شود. سپس اجزای iMac با برخی اقدامات اضافه شده برای کاهش محدودیت های حرارتی افزایش یافته، در محفظه جدید قرار گرفتند.

all screen imac mod chin - Radical iMac Mod نشان می دهد که چگونه اپل می تواند چانه را برای طراحی تمام صفحه حذف کند


به همراه بدنه جدید، لوگوی اپل با نور پس‌زمینه ساخته شده از اکریلیک برش لیزری اضافه شده است که یادآور مدل‌های قدیمی مک‌بوک است. Io Technology همچنین یک نسخه خاکستری فضایی از iMac 24 اینچی اصلاح شده با حاشیه‌های مشکی در اطراف نمایشگر ایجاد کرده است.
کالین فارل، برد پیت برای ایفای نقش در محتوای جدید Apple TV+
>

در آستانه معرفی آی‌مک 24 اینچی در آوریل سال گذشته، طراحی آی‌مک تمام صفحه به‌طور گسترده‌ای شایع شد. زمانی که این دستگاه در نهایت با حاشیه های سفید و یک “چانه” برجسته معرفی شد، برخی از کاربران از این طراحی انتقاد کردند. با این وجود، به نظر می‌رسد ضخامت ثابت آی‌مک و قرارگیری پردازنده آن در زیر صفحه نمایش، از انتقال مستقیم گرمای تراشه به نمایشگر جلوگیری می‌کند که می‌تواند عمر آن را کوتاه‌تر کند و همچنین محل مناسب‌تری برای سیم برق فراهم کند. .

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا