بررسی تخصصی

iOS 16.1 دارای کتابخانه عکس مشترک iCloud، اشتراک گذاری کلید در برنامه کیف پول و حساب پس انداز کارت اپل

اپل امروز نامزد انتشار iOS 16.1 را پیش از انتشار به‌روزرسانی مورد انتظار در هفته آینده به توسعه‌دهندگان معرفی کرد. این انتشار یادداشت ها برای به روز رسانی تأیید کنید که iOS 16.1 iCloud Shared Photo Library، امکان اشتراک گذاری کلیدها در برنامه Wallet از طریق برنامه هایی مانند Messages و WhatsApp و گزینه جدید حساب پس انداز اپل کارت را فعال می کند.

ویژگی ios 16 icloud به اشتراک گذاشته عکس کتابخانه
iCloud‌ Shared Photo Library اشتراک‌گذاری عکس‌ها را با اعضای خانواده یا دوستانتان در برنامه Photos برای شما آسان‌تر می‌کند. این ویژگی به شما و حداکثر پنج نفر دیگر اجازه می‌دهد عکس‌ها را در یک کتابخانه مشترک که از طریق iCloud قابل دسترسی است اضافه، ویرایش یا حذف کنید.

هفته گذشته، اپل اعلام کرد که کاربران اپل کارت می‌توانند یک حساب پس‌انداز جدید «پربازده» از گلدمن ساکس باز کنند و پاداش‌های نقدی روزانه خود را بدون کارمزد، بدون حداقل سپرده و بدون حداقل موجودی به طور خودکار به آن واریز کنند. الزامات. کاربران می توانند حساب پس انداز را در برنامه Wallet مدیریت کنند.

iOS 16.1 همچنین دارای پشتیبانی Live Activities در برنامه های شخص ثالث، گزینه شارژ انرژی پاک در ایالات متحده، پشتیبانی از لوازم جانبی Matter در برنامه Home، تمرینات Apple Fitness+ بدون Apple Watch، پشتیبانی Reachability برای Dynamic Island، رفع اشکال برای برنامه Messages و استفاده از VPN با CarPlay و موارد دیگر.

یادداشت های انتشار کامل اپل برای iOS 16.1:

این به‌روزرسانی کتابخانه عکس اشتراک‌گذاری شده iCloud را معرفی می‌کند که به‌روز نگه داشتن عکس‌های خانوادگی شما را آسان می‌کند. این نسخه همچنین پشتیبانی از برنامه‌های شخص ثالث را در Live Activities، پشتیبانی از Apple Fitness+ در iPhone حتی اگر اپل واچ ندارید، اضافه می‌کند و شامل سایر ویژگی‌ها و رفع اشکال برای iPhone شما می‌شود.

کتابخانه عکس مشترک iCloud
– کتابخانه مجزا برای به اشتراک گذاری یکپارچه عکس ها و فیلم ها با حداکثر پنج نفر دیگر
– قوانین راه اندازی به شما امکان می دهد به راحتی عکس های گذشته را بر اساس تاریخ شروع یا افراد موجود در عکس ها هنگام راه اندازی یا پیوستن به یک کتابخانه به اشتراک بگذارید.
– فیلترهای کتابخانه برای جابجایی سریع بین مشاهده کتابخانه مشترک، کتابخانه شخصی شما، یا هر دو کتابخانه با هم
– ویرایش‌ها و مجوزهای مشترک به همه اجازه می‌دهد عکس‌ها را اضافه، ویرایش، مورد علاقه، شرح و حذف کنند
– گزینه اشتراک گذاری در دوربین به شما امکان می دهد عکس هایی را که می گیرید مستقیماً به کتابخانه مشترک ارسال کنید یا تنظیمی را فعال کنید تا وقتی سایر شرکت کنندگان در این نزدیکی با استفاده از بلوتوث شناسایی شدند به طور خودکار به اشتراک گذاشته شود.

فعالیت های زنده
– فعالیت‌های زنده از برنامه‌های شخص ثالث در Dynamic Island و روی صفحه قفل برای مدل‌های iPhone 14 Pro در دسترس هستند

تناسب اندام +
– Apple Fitness+ در آیفون پشتیبانی می شود حتی اگر اپل واچ نداشته باشید

کیف پول
– اشتراک گذاری کلید به شما امکان می دهد تا با استفاده از برنامه های پیام رسانی مانند پیام ها و واتس اپ به طور ایمن ماشین، اتاق هتل و سایر کلیدها را در کیف پول به اشتراک بگذارید.
– حساب پس انداز به مشتریان Apple Card این امکان را می دهد که نقدینگی روزانه خود را با سپرده گذاری در یک حساب پس انداز با بازده بالا افزایش دهند.

صفحه اصلی
– Matter، استاندارد جدید اتصال خانه هوشمند، پشتیبانی می‌شود که طیف گسترده‌ای از لوازم جانبی خانه هوشمند را قادر می‌سازد تا با هم در سراسر اکوسیستم کار کنند.

شارژ انرژی پاک
– تنظیمات جدیدی که می تواند با شارژ انتخابی در صورت وجود برق با انتشار کربن کمتر، ردپای کربن شما را کاهش دهد.

کتاب ها
– با شروع خواندن، کنترل های خواننده به طور خودکار پنهان می شوند

این به‌روزرسانی همچنین شامل رفع اشکال برای آیفون شما نیز می‌شود:
– مکالمات حذف شده ممکن است در لیست مکالمات در پیام ها ظاهر شوند
– محتوای جزیره پویا هنگام استفاده از قابلیت دسترسی در دسترس نیست
– ممکن است CarPlay هنگام استفاده از یک برنامه VPN وصل نشود

انتظار می رود iOS 16.1 در روز دوشنبه، 24 اکتبر در کنار iPadOS 16.1 و macOS Ventura منتشر شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا