بررسی تخصصی

iOS 16.2 با چندین ویژگی جدید در اواسط دسامبر راه اندازی می شود

iOS 16.2، به‌روزرسانی بزرگ بعدی سیستم عامل iOS 16، می‌توان انتظار داشت که در اواسط دسامبر در کنار iPadOS 16.2، قابل اعتماد، عرضه شود. بلومبرگ مارک گورمن، روزنامه‌نگار، امروز در خبرنامه Power on خود گفت که انتظارات برای باقیمانده سال 2022 را بیان می‌کند.

iOS 16
اولین نسخه بتای iOS 16.2 و iPadOS 16.2 هفته گذشته برای توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان بتا عمومی منتشر شد، بنابراین هنوز برای تشریح همه ویژگی ها و تغییرات جدید آن زود است. با این حال، ما در حال حاضر چندین ویژگی، تغییرات و بهبودهای جدید داریم که باید منتظر آنها باشیم که در زیر به آنها اشاره کرده ایم.

فعالیت های زنده برای بازی های ورزشی تلویزیونی

iOS 16 Live Activities Sports MLB


iOS 16.2 یکپارچه سازی Live Activities را برای بازی های ورزشی انتخابی برای برنامه تلویزیون داخلی آیفون دوباره اضافه می کند. کاربران می‌توانند با استفاده از Live Activities در صفحه قفل یا جزیره پویا برای مدل‌های آیفون 14 پرو، بازی‌ها را در زمان واقعی ردیابی کنند.

ویجت خواب قفل صفحه

ویجت خواب ios 16 2


iOS 16.2 گزینه جدیدی برای ویجت Sleep برای کاربران اضافه می کند تا صفحه قفل خود را اضافه کنند. سه گزینه ویجت وجود دارد: یکی نشان‌دهنده مدت زمانی که در رختخواب سپری کرده‌اید، دیگری نشان‌دهنده نمودار میله‌ای که کیفیت خواب را نشان می‌دهد، و ویجت بزرگ‌تر که زمان در رختخواب را همراه با یک نمایش بصری نشان می‌دهد.

برنامه Freeform

برنامه freeform ios 16 2


Freeform که در WWDC معرفی شد، یک برنامه جدید از اپل است که به کاربران اجازه می دهد با دوستان و همکاران خود در یک تابلوی واحد با نقاشی، متن، فیلم، تصاویر و موارد دیگر همکاری کنند. Freeform اکنون در دسترس توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان بتا عمومی است و می توان انتظار داشت که در اواسط دسامبر در کنار iOS 16.2، iPadOS 16.2 و macOS Ventura 13.1 عرضه شود. برای نگاهی دقیق تر به Freeform، ویدیوی عملی ما را بررسی کنید.

پشتیبانی از نمایشگر خارجی در iPadOS 16

مدیر مرحله ipados 16


iPadOS 16.2 پشتیبانی از نمایشگر خارجی را برای مدل های منتخب آیپد مجدداً معرفی می کند. قبل از انتشار iPadOS 16، اپل اعلام کرد که پشتیبانی از صفحه نمایش خارجی برای iPad و Stage Manager را به تاخیر می اندازد و آن را در اواخر سال جاری مجدداً معرفی می کند. پشتیبانی از نمایشگر خارجی با iPadOS 16.2 به کاربران این امکان را می دهد که iPad خود را به یک صفحه نمایش خارجی متصل کرده و از Stage Manager برای انجام چند کار با چندین پنجره و برنامه به طور همزمان استفاده کنند.

نتیجه

از آنجایی که انتظار می‌رود iOS 16.2 و iPadOS 16.2 در ماه دسامبر عرضه شوند، هنوز زمان زیادی برای اپل برای اضافه کردن ویژگی‌ها و تغییرات جدید برای به‌روزرسانی وجود دارد. گورمن امروز گفت، پس از iOS 16.2 در اواسط دسامبر، انتظار می‌رود اپل iOS 16.3، iPadOS 16.3 و macOS Ventura‌ 13.3 را در حدود فوریه و مارس همزمان با نسخه‌های جدید مک عرضه کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا