بررسی تخصصی

پذیرش iOS 16 در دو روز اول از iOS 15 پیشی گرفت

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت تحلیلی Mixpanel، iOS 16 دو روز پس از عرضه بر روی 11.6 درصد از آیفون ها نصب می شود. به‌روزرسانی iOS 16 صبح دوشنبه برای عموم منتشر شد و اطلاعات این سایت تا ساعت 12:00 صبح چهارشنبه به وقت شرقی دقیق است.

میکس پنل ios 16 پذیرش
زمانی که iOS 15 در سال گذشته منتشر شد، تنها بر روی 8.5 درصد از دستگاه ها در دو روز نصب شد، که به این معنی است که مردم امسال با سرعت بیشتری iOS 16 را نصب می کنند.

iOS 16 به دلیل تغییرات بصری که با قابلیت تنظیم صفحه قفل و گزینه های ویجت برای آیفون به ارمغان می آورد، شاید به روز رسانی جذاب تری باشد. همچنین ویژگی‌های پیام‌های مطلوب را به همراه دارد که شامل ویرایش iMessage، لغو ارسال و موارد دیگر می‌شود.

ویژگی‌های iOS 16 وجود دارد که با تأخیر مواجه شده‌اند، مانند iCloud Shared Photo Library، پشتیبانی از Matter و اپلیکیشن Freeform، بنابراین پس از در دسترس شدن این گزینه‌ها شاهد افزایش اعداد نصب خواهیم بود. ما همچنین معمولاً با اضافه شدن ایموجی های جدید شاهد یک جهش کامل هستیم و می توانیم در پاییز امسال به روز رسانی ایموجی را دریافت کنیم.

در حال حاضر، اپل همچنین به مردم این امکان را می دهد که در iOS 15.7 باقی بمانند، حرکتی که می تواند افراد را از نصب به روز رسانی iOS 16 نیز باز دارد. با iOS 15، اپل به افراد اجازه داد تا مدتی در iOS 14 بمانند، اما چهار ماه پس از عرضه iOS 15، این گزینه را حذف کرد.

Mixpanel نرخ پذیرش iOS را بر اساس بازدید از برنامه‌ها و وب‌سایت‌هایی که معیارهای تجزیه و تحلیل آن در آن‌ها استفاده می‌شود، اندازه‌گیری می‌کند، و این داده‌های رسمی اپل نیست. اپل ممکن است برای مدتی شماره‌های نصب iOS به‌روزرسانی‌شده را ارائه نکند، زیرا اطلاعات iOS 15 را از 31 می به‌روزرسانی نکرده است.

داده‌های Mixpanel نشان می‌دهد که 78.41 درصد از مردم به اجرای iOS 15 ادامه می‌دهند و تقریباً 10 درصد نسخه قدیمی‌تری از iOS دارند. به‌روزرسانی جدید iOS 16 در آیفون 8 به بعد در دسترس است و اپل پشتیبانی از مدل‌های iPhone 6s و iPhone 7 را کنار گذاشته است.

اگر هنوز iOS 16 را نصب نکرده اید، ما یک راهنمای عالی iOS 15 در مقابل iOS 16 داریم که می تواند به شما در تصمیم گیری برای به روز رسانی کمک کند. هنگامی که iOS 16 را نصب کردید، ما همچنین یک راهنما داریم که به شما کمک می کند بفهمید چه چیزی را ابتدا باید تنظیم کنید، و همچنین یک خلاصه iOS 16 که جزئیات مربوط به همه ویژگی های موجود را دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا