بررسی تخصصی

می توانید ترجمه ها را مستقیماً از برنامه دوربین در iOS 16 دریافت کنید

اپل در iOS 16 قابلیت ترجمه گسترده سیستم خود را به برنامه دوربین آورده است و به آیفون اجازه می دهد برای ترجمه علائم، بسته بندی و موارد دیگر در زمان واقعی استفاده شود.

دوربین ترجمه ios 16
استفاده از ویژگی ترجمه به سادگی باز کردن برنامه دوربین و نشان دادن آن به سمت متنی است که می خواهید ترجمه کنید. بر روی دکمه انتخاب متن در برنامه ضربه بزنید تا متن شناسایی شده را انتخاب کنید و سپس گزینه ترجمه را برای دریافت ترجمه فوری انتخاب کنید.

می‌توانید نما را موقتاً متوقف کنید تا ترجمه‌ها روی متن قرار بگیرند و برای مشاهده دقیق‌تر، بزرگ‌نمایی کنید. این یک ویژگی مفید است که برای علائم و سایر عبارات که ممکن است در سفر متوجه نشوید عالی است.

اپلیکیشن Google Translate مدت‌هاست که ویژگی مشابهی دارد که در آن می‌توانید دوربین را در برنامه فعال کنید و هر متنی را که در اطرافتان است ترجمه کنید، بنابراین این ویژگی جدید iOS 16 اساساً برنامه دوربین iOS را با گزینه Google Translate برابری می‌کند.

اپل همچنین Quick Actions جدیدی را اضافه کرده است که می‌توان با این ویژگی دوربین و سایر گزینه‌های Live Text در iOS استفاده کرد. Quick Actions داده‌هایی را که در عکس‌ها، ویدیوها و از طریق برنامه دوربین شناسایی می‌شوند قابل اجرا می‌سازد. اطلاعات پرواز، محموله‌ها، زبان‌های خارجی، ارزها، نشانی‌های اینترنتی و موارد دیگر را می‌توان روی آن‌ها ضربه زد تا بتوانید بسته‌ها را ردیابی کنید، تبدیل‌ها را انجام دهید، آدرس‌های اینترنتی را مشاهده کنید، و موارد دیگر، همه از محتوای درون عکس‌ها و ویدیوها.

متن زنده قابل اجرا iOS 16


iOS 16 در حال حاضر در دسترس توسعه دهندگان است و اپل قصد دارد نسخه بتای عمومی را در ماه جولای در دسترس قرار دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا