بررسی تخصصی

iOS 16 امتیازات بازی‌های NBA، MLB و لیگ برتر را روی صفحه قفل آیفون نشان می‌دهد.

یکی از مفیدترین ویژگی های جدید iOS 16 Live Activities است که در اصل اعلان های زنده در صفحه قفل هستند. این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا رویدادهایی را که در زمان واقعی اتفاق می‌افتند، مانند امتیاز یک بازی ورزشی، پیشرفت یک سواری Uber یا وضعیت سفارش تحویل غذا، مستقیماً از صفحه قفل پیگیری کنند.

فعالیت های زنده nba در iOS 16
با توجه به چاپ دقیق صفحه ویژگی‌های iOS 16، Live Activities برای بازی‌های NBA، MLB و لیگ برتر در برخی کشورها در دسترس خواهد بود. اپل می گوید Live Activities برای بازی های NBA و لیگ برتر در ایالات متحده و کانادا در دسترس خواهد بود، در حالی که Live Activities برای بازی های MLB در گروه وسیع تری از کشورها از جمله ایالات متحده، کانادا، استرالیا، بریتانیا، برزیل، مکزیک، در دسترس خواهد بود. ژاپن و کره جنوبی.

در طول سخنرانی WWDC خود در ماه ژوئن، اپل همچنین پیش نمایش Live Activities را برای برنامه های Uber و Nike Run Club انجام داد و اپل یک Live Activity برای Starbucks را در صفحه iOS 16 خود نشان می دهد. در نسخه بتای iOS 16، یک Live Activity برای تایمرها نیز در برنامه ساعت تنظیم شده است.

ios 16 فعالیت های زنده uber

فعالیت های زنده ios 16 نایکios 16 فعالیت های زنده استارباکس
Live Activities در نسخه عمومی اولیه iOS 16 در دسترس نخواهد بود. اپل می گوید این ویژگی در یک به روز رسانی که اواخر امسال ارائه می شود اضافه می شود که نشان می دهد می تواند به عنوان بخشی از iOS 16.1 یا iOS 16.2 گنجانده شود. هنگامی که این ویژگی راه اندازی شد، توسعه دهندگان می توانند برنامه های دارای فعالیت های زنده را به اپ استور ارسال کنند.

ماه گذشته، اپل یک چارچوب ActivityKit جدید منتشر کرد که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا فعالیت های زنده را در برنامه های خود آزمایش کنند. برنامه‌های دارای ادغام Live Activities در حال حاضر فقط می‌توانند از طریق TestFlight برای آزمایش توسط کاربران iOS 16 بتا توزیع شوند.

انتظار می رود اپل iOS 16 را در کنار آیفون 14 در ماه سپتامبر عرضه کند. به روز رسانی نرم افزار با آیفون 8 و جدیدتر سازگار است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا