بررسی تخصصی

برنامه هایی که پشتیبانی از ویجت قفل صفحه نمایش iOS 16 را اضافه کرده اند

اپل در iOS 16 یک صفحه قفل قابل تنظیم، کامل با ویجت ها را معرفی کرد. شما می توانید حداکثر پنج ویجت جداگانه را در صفحه قفل خود داشته باشید، از جمله چهار ویجت زیر زمان و یکی بالاتر از زمان. چندین ویجت از اپل برای برنامه‌هایی مانند آب‌وهوا، تقویم، ساعت، تناسب اندام و یادآوری‌ها در دسترس است، اما توسعه‌دهندگان برنامه‌های شخص ثالث نیز می‌توانند ویجت‌هایی را برای صفحه قفل ایجاد کنند.


ما مجموعه ای از برنامه های شخص ثالث را جمع آوری کرده ایم که از امروز پشتیبانی ویجت را پیاده سازی کرده اند، بنابراین می توانید برخی از گزینه های ویجت را که در دسترس شما هستند، مشاهده کنید. توجه داشته باشید که اگر قصد دارید یک آیفون 14 پرو تهیه کنید، ویجت ها حتی زمانی که صفحه نمایش شما خاموش است به لطف نمایشگر Always-On در دسترس خواهند بود.

برنامه ردیابی پرواز Flighty چندین گزینه مختلف ویجت را ارائه می دهد. می‌توانید قبل از رفتن، شمارش معکوس برای سفرتان ببینید، و وقتی آماده سفر شدید، می‌توانید کد دروازه، شماره صندلی و زمان برخاستن را ببینید. وقتی پرواز در هوا است، می‌توانید نوار پیشرفت در پرواز را ببینید، و سپس هنگام فرود، می‌توانید دروازه ورود، آب‌وهوا و اطلاعات چرخ فلک چمدان را مشاهده کنید.

flighty app - برنامه هایی که پشتیبانی از ویجت قفل صفحه نمایش iOS 16 را اضافه کرده اند

ویجت‌های فیس‌بوک به شما امکان می‌دهند ببینید کدام دوستان تولد دارند و به‌روزرسانی‌های برتر را از افرادی که دنبال می‌کنید ارائه می‌کند.

ios 16 facebook widget - برنامه هایی که پشتیبانی از ویجت قفل صفحه نمایش iOS 16 را اضافه کرده اند

برنامه Reddit Apollo چندین ویجت سرگرم کننده اضافه کرده است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. ویجتی وجود دارد که شما را به پست‌های پرطرفدار هدایت می‌کند، ویجت پیمایش فاصله، ویجت کارما، و ویجت صندوق ورودی تا بتوانید پیام‌های خوانده نشده‌ای دارید ببینید. همچنین ویجت‌هایی وجود دارند که به شما نشان می‌دهند آخرین پست یا نظر شما چگونه کار می‌کند، و گزینه‌ای برای رسیدن به یک subreddit مورد علاقه یا یک subreddit تصادفی.

10 ویژگی و تغییر جدید معرفی شده با Apple TV 2022
>

ios 16 apollo widgets - برنامه هایی که پشتیبانی از ویجت قفل صفحه نمایش iOS 16 را اضافه کرده اند

با ویجت Fantasical’s Lock Screen، می‌توانید رویدادهای آینده و یک تقویم کوچک را ببینید. Fantasical همچنین از فیلترهای فوکوس، یکی دیگر از ویژگی های iOS 16 پشتیبانی می کند.

ویجت ساده Scanner Pro به شما امکان می دهد برای اسکن اسناد مستقیماً به دوربین بروید.

scanner pro ios 16 - برنامه هایی که پشتیبانی از ویجت قفل صفحه نمایش iOS 16 را اضافه کرده اند

جیمیل، کروم و نقشه

همانطور که در اوایل صبح به آن اشاره کردیم، گوگل تعدادی ویجت جدید را در سراسر برنامه های خود اضافه کرد. ابزارک‌هایی برای Google Maps Chrome، Google News، Gmail و غیره وجود دارد.

  • Google: با باز کردن برنامه، جستجو را از طریق متن، صدا یا دوربین آغاز کنید
  • Gmail: تعداد پیام‌های موجود در صندوق ورودی خود را مشاهده کنید
  • Chrome: جستجو را آغاز کنید، از جمله با صدا یا در حالت ناشناس
  • Google Drive: به سرعت به فایل‌ها و پوشه‌های ستاره‌دار دسترسی پیدا کنید
  • Google Maps: به‌روزرسانی‌های ترافیک در زمان واقعی و زمان تخمینی سفر به مکان‌هایی که اغلب سفر می‌کنید مانند خانه و محل کار را مشاهده کنید
  • Google News: سرفصل های بلادرنگ را مشاهده کنید

ویجت Things به شما امکان می دهد ویجتی را تنظیم کنید که مستقیماً شما را به لیست امروز، صندوق ورودی، مهلت ها و موارد دیگر می برد. می‌توانید برای هر فهرستی که استفاده می‌کنید یک ویجت تنظیم کنید. Things دارای یک ویجت مستطیل شکل در زیر ساعت است که سه کار را نشان می دهد و یک ویجت کوچکتر که می تواند بالای ساعت اضافه شود که یک کار را نشان می دهد.

ios 16 things 3 widget - برنامه هایی که پشتیبانی از ویجت قفل صفحه نمایش iOS 16 را اضافه کرده اند


همچنین گزینه‌های ویجتی برای اضافه کردن یک کار جدید و نشان دادن پیشرفتی که در لیست کارهای روزانه خود داشته‌اید وجود دارد.
گوگل ادعا می کند که اپل از پیشگامی خود در نوآوری گوشی های هوشمند پیروی می کند: "ما آن را به عنوان یک تعریف می دانیم"
>

ویجت Halide به شما امکان می دهد از صفحه قفل به برنامه دوربین Halide دسترسی داشته باشید. با ضربه زدن روی آن برنامه Halide باز می شود تا دسترسی سریع تری به دوربین Halide داشته باشید.

برای کسانی که دوست دارند کیفیت هوا را با استفاده از PurpleAir ردیابی کنند، Paku با ویجتی به روز شده است که اطلاعات کیفیت هوا را به صفحه قفل اضافه می کند.

ios 16 paku air quality - برنامه هایی که پشتیبانی از ویجت قفل صفحه نمایش iOS 16 را اضافه کرده اند

برنامه اسکی Slopes ویجت هایی را اضافه کرده است که شرایط استراحتگاه و پیش بینی برف را نشان می دهد، همراه با ویجت Stats Season که عملکرد را نشان می دهد.

ios 16 slopes widget - برنامه هایی که پشتیبانی از ویجت قفل صفحه نمایش iOS 16 را اضافه کرده اند

برنامه ای با ویجت جالب را می بینید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید و ما آن را به لیست اضافه خواهیم کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا