بررسی تخصصی

iOS 17.1 تا 24 اکتبر راه اندازی می شود

طبق اعلام گروه نظارتی فرانسوی ANFR (از طریق ) آپدیت آی او اس 17.1 اپل قرار است تا 24 اکتبر برای عموم منتشر شود. iPhoneSoft). تاریخ انتشار در وب‌سایت ANFR در یک به‌روزرسانی به اشتراک گذاشته شد که برنامه اپل برای رسیدگی به سطوح تشعشعات در آیفون 12 را تشریح می‌کند.

iOS 17.1 تا 24 اکتبر راه اندازی می شود
در ترجمه این به‌روزرسانی که به زبان فرانسوی است، آمده است: «اپل متعهد شده است که یک به‌روزرسانی را در فرانسه اجرا کند». “این اصلاح حداکثر تا 24 اکتبر برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.”

اپل در اوایل این هفته تایید کرد که iOS 17.1 شامل ترفندی است که سطح تشعشعات آیفون 12 را کاهش می دهد. در ماه سپتامبر، فرانسه به اپل دستور داد که فروش آیفون 12 را متوقف کند و دستگاه‌های خود را به منظور مطابقت با استانداردهای تابش الکترومغناطیسی اروپا، تعمیر کند. این سفارش پس از آن صادر شد که ANFR دریافت که میزان جذب ویژه آیفون 12 (SAR) 5.74 وات بر کیلوگرم است که بالاتر از حد تعیین شده توسط اتحادیه اروپا است.

به گفته اپل، ANFR با استفاده از پروتکل آزمایشی که مکانیسم تشخیص خارج از بدن در آیفون را در نظر نمی‌گرفت، در آزمایش‌های تشعشع خود دچار خطا شد. آیفون‌ها دارای ویژگی داخلی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد وقتی روی بدنه قرار نگرفته‌اند، قدرت انتقال خود را افزایش دهند تا عملکرد سلولی بهینه‌سازی شود.

اپل می گوید که تشخیص خارج از بدنه «به طور کامل در سطح بین المللی آزمایش و تأیید شده است تا مکانیزمی مؤثر برای مطابقت با الزامات SAR باشد»، با این وجود، شرکت موافقت کرده است که این ویژگی را در آیفون های فرانسه غیرفعال کند.

به گفته اپل، استفاده از آیفون 12 ایمن است «و همیشه بوده است». پس از به‌روزرسانی iOS 17.1، مدل‌های آیفون 12 در فرانسه دیگر قدرت ارسال خود را با تشخیص حالت خارج از بدنه افزایش نخواهند داد، بنابراین پوشش در مناطقی که سیگنال تلفن همراه کم است ممکن است باعث کاهش عملکرد سلولی در برخی موارد استفاده شود.

به روز رسانی iOS 17.1 تعدادی تغییرات دیگر را در سیستم عامل iOS 17 به ارمغان می آورد، از جمله سیستم علاقه مندی های Apple Music، پشتیبانی از AirDrop از طریق اینترنت، گزینه های جدید برای مشاهده موجودی بانک و کارت در برنامه Wallet، تغییرات در iPhone 15 Pro. دکمه اقدام و موارد دیگر، با فهرست کاملی که در راهنمای ویژگی‌های iOS 17.1 ما موجود است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا