بررسی تخصصی

iOS 17: صفحه اصلی خود را با این برنامه های دارای ابزارک های تعاملی اصلاح کنید

اپل امروز iOS 17 را پس از ماه ها آزمایش بتا برای عموم منتشر کرد که به این معنی است که آپدیت جدید سیستم عامل برای همه کاربران آیفون در دسترس است. iOS 17 ویجت‌ها را بسیار مفیدتر از قبل می‌کند و یک عنصر تعاملی جدید اضافه می‌کند که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به باز کردن برنامه از آنها از صفحه قفل، صفحه اصلی یا رابط StandBy استفاده کنید.

ابزارک های تعاملی iOS 17
ما فهرستی از برنامه‌هایی را گردآوری کرده‌ایم که از ابزارک‌های تعاملی بهره می‌برند تا بتوانید گردش کار ویجت خود را به‌روزرسانی کنید. توجه داشته باشید که ویجت‌های تعاملی روی آیفون، آی‌پد و حتی در مک نیز قابل دسترسی خواهند بود، وقتی macOS Sonoma به لطف اتصال جدید بین iOS و macOS عرضه شود.

WidgetSmith (رایگان، اشتراک ممتاز)

WidgetSmith چندین ویجت تعاملی برای انتخاب دارد، از جمله مجموعه‌ای از گالری‌های عکس که می‌توانید برای ورق زدن عکس‌های خود روی آنها ضربه بزنید و ویجت‌های چند منظوره که می‌توانید بین مواردی مانند عکس‌ها و تعداد قدم‌ها ضربه بزنید و اطلاعات مفیدی را در پشت تصاویر پنهان کنید.

اسمیت ویجت iOS 17
این برنامه همچنین شامل یک ویجت موسیقی برای ورق زدن آلبوم‌های موسیقی و لیست‌های پخش، یک ویجت آب و هوا برای تند کشیدن در پیش‌بینی آب‌وهوای آینده بدون نیاز به باز کردن برنامه، یک ویجت تقویم است تا بتوانید رویدادهای آتی روز را ببینید، و یک کاشی اضافه‌کننده اعداد. بازی

Spark Mail (رایگان، اشتراک ممتاز)

ویجت‌های تعاملی Spark به کاربران اجازه می‌دهد ایمیل‌ها را حذف یا علامت‌گذاری کنند تا بدون نیاز به باز کردن برنامه Spark، آنها را بایگانی کنند. Spark همچنین گزینه‌هایی برای مشاهده مستقیم ایمیل‌ها از دسته‌های مختلف (افراد، اولویت‌ها، خبرنامه‌ها، اعلان‌ها و همه ایمیل‌ها) در ویجت Spark خواهد داشت.

اسپارک ios 17
Spark همچنین ویژگی‌های Drag and Drop جدیدی را در iPad برای افزودن پیوست‌ها و میانبرهای برنامه برای ایجاد رویدادهای تقویم، باز کردن لیست اولویت‌ها و موارد دیگر به دست می‌آورد.

برنامه ردیابی خواب Rise دارای ویجت هایی است که می توان از آنها برای مدیریت آلارم ها و صداهای خواب بدون باز کردن برنامه استفاده کرد. این برنامه همچنین شامل نظارت بر قرار گرفتن در معرض نور در فضای باز است، بنابراین می توانید ببینید که قرار گرفتن در معرض نور چگونه بر خواب تأثیر می گذارد و یک برنامه اختصاصی برای iPad وجود دارد.

برنامه افزایش ios 17

Copilot (رایگان، اشتراک ممتاز

برنامه بودجه و ردیابی پول Copilot ویجت بررسی تراکنش ها را اضافه کرده است که می تواند برای مشاهده و تأیید همه خریدهای شما بدون نیاز به باز کردن برنامه استفاده شود. Copilot به شما امکان می دهد تمام هزینه ها و سرمایه گذاری های خود را در یک مکان پیگیری کنید.

ios 17 copilot

لانچر (رایگان، بازهای پریمیوم مختلف)

راه‌انداز برنامه راه‌اندازی برنامه دارای ویجت‌های پوشه تعاملی است، بنابراین می‌توانید چندین عملکرد را در یک پوشه قرار دهید و بدون نیاز به رفتن به برنامه Launcher با یک ضربه به آنها دسترسی داشته باشید. ویجت‌های چند مخاطبی نیز وجود دارد تا بتوانید کارهایی مانند تماس سریع با یک دوست را انجام دهید و گزینه‌هایی برای کنترل موسیقی وجود دارد.

لانچر ios 17

برنامه های دیگر با ابزارک های تعاملی

  • TripIt (رایگان، اشتراک ممتاز) – برنامه برنامه ریزی سفر TripIt دارای ویجت های تعاملی است که به شما امکان می دهد کل برنامه سفر خود را از صفحه قفل یا صفحه اصلی مرور کنید.
  • تقویم (30 دلار) – تقویم شامل ویجت‌های جدید، مانند ابزارک Load Indicator، نمادی با تاریخ فعلی و گزینه‌های تقویم ماه می‌شود که همگی بدون باز کردن برنامه قابل استفاده هستند. همچنین از حالت Standby پشتیبانی می کند.
  • فوکوس (رایگان، اشتراک ممتاز) – ویجت‌های تعاملی در برنامه بهره‌وری Focus به شما امکان می‌دهند تایمر را با یک ضربه از صفحه اصلی یا صفحه قفل شروع کنید. همچنین یک ویجت StandBy Focus و یک برنامه Apple Watch بازطراحی شده نیز وجود دارد.
  • Timery for Toggl (رایگان، اشتراک ممتاز) – برنامه ردیابی زمان Timery که برای کار با Toggl طراحی شده است، دارای ویجت های تعاملی است که می تواند برای تنظیم سریع تایمر، ردیابی زمان و نمایش جزئیات گزارش استفاده شود. یک ویجت StandBy و یک طراحی تازه برای اپل واچ وجود دارد.
  • Chronicling (رایگان، اشتراک ممتاز) – برنامه ردیابی رویداد Chronicling دارای ویجت های تعاملی برای ثبت رویدادها از صفحه اصلی یا صفحه قفل و همچنین یک برنامه جدید watchOS و پشتیبانی StandBy است.
  • SmartGym (رایگان، اشتراک ممتاز) – برنامه تناسب اندام SmartGym دارای یک ویجت تعاملی است که به شما امکان می دهد بین معیارهای مختلفی مانند ضربان قلب و کالری سوزانده شده برای تمرین خود مبادله کنید. همچنین یک برنامه اپل واچ بازطراحی شده و پشتیبانی از حالت StandBy در آیفون وجود دارد.
  • Liftin’ (رایگان، اشتراک ممتاز) – برنامه وزنه برداری Liftin’ دارای ویجت های تعاملی است که به شما امکان می دهد تمرین را شروع کنید، به علاوه ویجت هایی وجود دارد که برای Apple Watch Smart Stack و Live Activities بهینه شده اند.
  • ویجت خانه (رایگان، ارتقاء ممتاز) – برنامه HomeKit Home Widget مجموعه ای از ویجت ها را ارائه می دهد که می توانند برای کنترل دستگاه های خانه هوشمند از صفحه قفل یا صفحه اصلی استفاده شوند.

ادامه مطلب

برنامه ای با ویجت های تعاملی پیدا کنید که در اینجا به آن اشاره نکردیم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا