بررسی تخصصی

رمز عبور آیفون خود را تغییر داده اید و آن را فراموش کرده اید؟ iOS 17 به شما 72 ساعت فرصت می دهد تا آن را بازنشانی کنید

اگر رمز عبور آیفون خود را تغییر دهید و خیلی زود آن را فراموش کنید، iOS 17 گزینه جدیدی برای کمک در دسترس دارد. به طور خاص، اکنون امکان بازنشانی رمز عبور جدید آیفون با رمز عبور قبلی تا 72 ساعت پس از انجام تغییر وجود دارد.

بازنشانی رمز عبور iOS 17 72 ساعت
اگر رمز عبور را اشتباه وارد کردید، روی “رمز عبور را فراموش کرده اید؟” ضربه بزنید. در پایین صفحه، به صفحه دیگری با گزینه “Try Passcode Reset” منتهی می شود. با زدن این گزینه می توانید رمز عبور قبلی آیفون را وارد کرده و یک رمز عبور جدید ایجاد کنید.

به عنوان حفاظت، گزینه ای در برنامه تنظیمات به شما امکان می دهد رمز عبور قبلی را فوراً منقضی کنید تا نتوان از آن برای بازنشانی رمز عبور جدید استفاده کرد.

بازنشانی رمز عبور iOS 17
از اولین نسخه بتای iOS 17، با وجود مجله ی وال استریت گزارشی در ماه فوریه که مواردی از جاسوسی دزدان از رمز عبور یک کاربر آیفون در ملاء عام و سپس سرقت دستگاه را برای دستیابی به دسترسی گسترده به دستگاه گزارش می کند. در مصاحبه با گلوله آتشین جسورانهکریگ فدریگی، مدیر مهندسی نرم‌افزار اپل، جان گروبر، هفته گذشته گفت که اپل به دنبال «روش‌های دیگر برای رسیدگی به این مشکل» است، اما هنوز هیچ تغییری در این زمینه ایجاد نشده است.

iOS 17 اواخر امسال برای آیفون XS و جدیدتر منتشر خواهد شد و در حال حاضر به صورت بتا با یک حساب توسعه دهنده رایگان اپل در دسترس است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا