بررسی تخصصی

شما می توانید حالات و احساسات خود را در iOS 17 ثبت کنید

اپلیکیشن iOS 17 Health یک ویژگی جدید را معرفی می‌کند که به شما امکان می‌دهد احساسات و حالات خود را در طول زمان پیگیری کنید، بنابراین می‌توانید از سلامت روانی کلی خود ایده بگیرید.

ثبت خلق و خوی ios 17
با اپلیکیشن سلامت iOS 17 می‌توانید هر روز به سرعت وضعیت ذهنی خود را یادداشت کنید. گزینه ای برای انتخاب یک احساس از خیلی ناخوشایند تا خیلی خوشایند و سپس لیستی از کلمات وجود دارد که می توانید از آنها برای تقویت روحیه عمومی خود استفاده کنید.

از آنجا، می توانید دلیلی را برای احساس خود انتخاب کنید، مانند کار، شریک زندگی، سرگرمی ها، پول، سلامتی، خانواده و موارد دیگر. ثبت یک حالت فقط چند ثانیه طول می کشد و برنامه Health داده ها را در طول زمان جمع می کند.

ثبت خلق و خوی را می‌توان در اپل واچ با سیستم عامل watchOS 10 از طریق برنامه Mindfulness نیز انجام داد. در ساعت، اگر برنامه Mindfulness را باز کنید، یک گزینه جدید “Log State of Mind” وجود دارد. ضربه زدن روی آن به شما امکان می‌دهد احساس خود را در حال حاضر یا احساسی که در طول روز داشته‌اید ثبت کنید.

اپل می‌گوید که همچنین قصد دارد گزارش‌های خلق و خوی شما را به فعالیت‌های شما مانند تمرینات ورزشی و خواب مرتبط کند تا بتوانید ببینید چه چیزی ممکن است تأثیر بگذارد، به علاوه این شرکت قصد دارد ارزیابی‌های استاندارد بهداشت روانی ارائه دهد تا بتوانید خطر اضطراب یا افسردگی خود را ببینید.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا